Mujinstruktor.cz je prvním počinem svého druhu ve střední Evropě a přináší výhody jak zákazníkovi, tak i trenérovi či instruktorovi. „Dnešní trh se sportovní výukou je charakteristický vysokou provizí za zprostředkování, kterou si účtují provozovny, školy a podobné organizace. Naším cílem je nabídnout bezplatnou, pohodlnou a přesto kvalitní alternativu k již zavedným službám.“ říká Lukáš Ždárský (1), zakladatel celého projektu.

Jedinečnost projektu současně spočívá v tom, že zájemci mohou instruktory vyhledávat nejen podle druhů sportu, ale i například podle provozovny, vzdálenosti od svého bydliště, hodinové sazby nebo podle referencí a kvality výuky.

Služba bude několik měsíců fungovat v testovací verzi pro doladění posledních případných drobných nedostatků a k naplnění databáze instruktorů nejrůznějších sportů. Už brzy si ale Češi budou moci najmout svého instruktora posilování, golfu, tenisu, squashe, plavání, horolezectví, volejbalu a mnoha dalších obvyklých i méně obvyklých sportů.

Další informace:
Lukáš Žďárský, zakladatel služby Mujinstuktor.cz
tel: +420 776 314 411
e-mail: info@mujinstruktor.cz
http://www.mujinstruktor.cz

61minut s.r.o.
Karel Kovář
GSM: 602 610096
email: kovar@61minut.cz