Rossignol Alltrack Elite 110 W GW - 2021/2022 - Market - {{name}} ({{year_label}}) - SNOW.cz
Domů Market Boty 2021/2022 sjezdové Rossignol Rossignol Alltrack Elite 110 W GW

Rossignol Alltrack Elite 110 W GW (2021/2022)

Rossignol Alltrack Elite 110 W GW
Kategorie: sjezdové Výrobce: Rossignol
modelová řada: All Mountain Skiboots
Canting:ne
Grip Walk:Gripwalk Compatible
Hmotnost páru bot (v gramech):3340 g
Hmotnost při velikosti:24.5
Materiál skeletu:Polyolefine
Režim ski/walk:ano
Tepelně tvarovatelná botička:Full custom T1
flexe:110
max. velikost:27.5
min. velikost:22
šířka skeletu:98 mm
uživatel:dámské

Popis Rossignol Alltrack Elite 110 W GW

"Alltrack Elite 110 W jsou odlehčené dámské lyžáky kategorie free-mountain, tedy boty, s nimiž plnohodnotně lyžujete na sjezdovce a příležitostný skialpinistický výlet není žádný problém, právě naopak, otevírá Vám nové možnosti toho, co můžete zlyžovať, kam se můžete podívat. S tvrdostí 110 jsou vhodné pro top lyžaře, kteří jsou výkonnostně a technicky na nejvyšší úrovni. Vrchní skelet lze uvolnit pro zadní náklon, GW podrážky, takže jsou dostatečné pohodlné a bezpečné pro pohyb v terénu. Šířka skeletu 98mm je pro užší chodidla a zaručuje přesnost při ovládání lyže.

skinny Fit botička s vysokou úrovní anatomického uchopení chodidla, šířka 98mm v prstovém kloubu poskytuje přesný závodní tvar pro dosažení optimálního komfortu, přesnosti a přenosu energie na hrany lyží.

Lehoučké a výkonné Generative design využívá sílu designového softwaru pro vytvoření ideálního tvaru bot. Zaměřený na redukci tloušťky stěny skeletu pro nižší hmotnost a zároveň zvyšuje energii a oporu v partiích, kde je to potřeba. Náš nový generativní DESIGN GRID skelet nabízí účinnou směs těchto vlastností.

Lepší ovládání, snadněji lyžování. Dual Core - nová technologie, která zahrnuje vstřikování materiálů s rozdílným stupněm tvrdosti do jedné formy. Výsledkem je sendvičová konstrukce s tenkou vrstvou tvrdého materiálu na vnějších stranách skeletu a tenkou vrstvou měkkého materiálu na vnitřní straně skeletu. Lepší přenos energie, přesněji obalení nohy v botě, okamžitá reakce při ovládání a kontrole lyží.

Specifický ženský tvar Tvar tulipánu zadní opěrky dopřeje dostatek komfortu i širším a níže položeným lýtkům, specifický tvar kopyta pro ženské chodidlo vám dává snadnější a přesnější ovládání lyží a zároveň dostatek pohodlí.

Hike Mode Přepínač na zadní straně skeletu umožňuje snadné přepínání mezi polohou pro chůzi a pro lyžování. V poloze pro chůzi uvolní pohyb vrchní části skeletu ve směru dozadu a tak je chůze v lyžákách mnohem lehčí, pohodlnější a bezpečnější. Vrchní skelet se tak pohybuje v rozsahu 51 stupňů.

přizpůsobitelná botička FULL CUSTOM T1 botička je zhotovena ZE dvou materiálů (EPDM HARD / FLEXALON a EPDM SOFT / FLEXALON), kterou je možné v kotníkové části teplem přizpůsobit podle tvaru nohy pro vyšší stupeň preciznosti. Nastavení vysokou teplotou se týká pouze komfortních oblastí, zóny opory zůstávají nezměněny.

Teplé a funkční Termografické studie v našich laboratořích dokazují, že THINSULATE® poskytuje jednu z nejlepších tepelných izolací. Velmi tenké vlákna, které nemají vliv na technické vlastnosti botiček v lyžákách, ale umožňují dokonale obalit nohu a zlepšit tak pohodlí a cit.

GRIPWALK® podrážky předmontované Lyžáky jsou dodávány s podešvemi GRIPWALK®. GRIPWALK podrážky mají silnější vrstvu gumy zaoblenou na špičce, čímž poskytují komfortnější a přirozenější chůzi. Integrovaná tvrdá plotýnka v podrážce garantuje optimální přenos energie a požadovanou funkčnost v lyžařském vázání, které musí být Grip Walk kompatibilní, tedy označené GW. "

Cena: 11990 Kč

porovnat
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.

Diskuze: Rossignol Alltrack Elite 110 W GW - 2021/2022

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy