Předpověď počasí Ballon d'Alsace-Langenberg - SNOW.cz - počasí Ballon d'Alsace-Langenberg
Domů Počasí Francie Ballon d'Alsace-Langenberg

Ballon d'Alsace-Langenberg předpověď počasí

Předpověď počasí pro středisko Ballon d'Alsace-Langenberg podle nadmořské výšky a různých předpovědních modelů (jak jsou předpovědi počasí spolehlivé?):

V příštích 7 dnech se v nejvyšších polohách střediska Ballon d'Alsace-Langenberg teploty budou pohybovat mezi -6° a 9° C, délka slunečního svitu dosáhne 18 h a napadne až 10 cm sněhu.

V případě shody jednotlivých předpovědních modelů pro dané místo a nadmořskou výšku je spolehlivost předpovědi vyšší, než pokud se liší.

Předpověď počasí pro období 11.12.2023 - 20.12.2023
Den Noc Teplota1 231 m Teplota810 m Nový sníh Slunce Vítr
pondělí
(11.12.)
oblačno s deštěm
10°
0 cm nad 1 870 m 4 h 30 km/h směr: Z
úterý
(12.12.)
oblačno s deštěm
11°
0 cm nad 1 922 m 4 h 25 km/h směr: JZ
středa
(13.12.)
oblačno se sněžením

6 cm nad 1 152 m 3 h 17 km/h směr: ZJZ
čtvrtek
(14.12.)
oblačno se sněžením

4 cm nad 805 m 4 h 21 km/h směr: Z
pátek
(15.12.)
zataženo se sněžením
-2°

0 cm nad 571 m 0 h 23 km/h směr: SV
sobota
(16.12.)
polojasno -2°
-6°

-4°
0 cm nad 402 m 5 h 30 km/h směr: VSV

Předpověď teplot ve Francii - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)

Předpověď oblačnosti ve Francii - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)

Předpověď sněžení a deště ve Francii - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)

Předpověď výšky sněhu ve Francii - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům:
Lyžařská předpověď počasí - počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu Ballon d'Alsace-Langenberg v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS
Středoevropská předpověď počasí - počasí ve středisku Ballon d'Alsace-Langenberg podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek)
Globální předpověď počasí - počasí ve středisku Ballon d'Alsace-Langenberg podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF
Alpská horská předpověď počasí - počasí na vrcholech hor ve středisku Ballon d'Alsace-Langenberg podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG (jen u vybraných středisek)
Zdroje dat předpovědi počasí Ballon d'Alsace-Langenberg:
Wetter.net

Paprsek

Paprsek

Paprsek

Paprsek

Paprsek

Paprsek

SNOW tipy

Výška sněhu 115 cm
Otevřené lanovky a vleky 1 z 1
Otevřené sjezdovky 1 z 1