Předpověď počasí Kamenice nad Lipou - SNOW.cz - počasí Kamenice nad Lipou
Domů Počasí Česko Vysočina Kamenice nad Lipou

Kamenice nad Lipou předpověď počasí

Předpověď počasí pro středisko Kamenice nad Lipou dle nadmořské výšky z více předpovědních modelů. V příštích 7 dnech v nejvyšších polohách střediska Kamenice nad Lipou napadne až sněhu a teploty se budou pohybovat mezi a C.

Jak jsou předpovědi počasí na horách spolehlivé a kterému modelu lze nejvíce věřit? Čtěte v článku Předpověď počasí pro lyžaře!

V případě shody jednotlivých předpovědních modelů pro dané místo a nadmořskou výšku je spolehlivost předpovědi vyšší, než pokud se liší.

Předpověď počasí pro období 05.07.2022 - 14.07.2022

Předpověď teplot v Česku - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)

Předpověď deště a sněžení v Česku - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)

Předpověď výšky sněhu v Česku - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům:
Lyžařská předpověď počasí - počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu Kamenice nad Lipou v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS
Středoevropská předpověď počasí - počasí ve středisku Kamenice nad Lipou podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek)
Globální předpověď počasí - počasí ve středisku Kamenice nad Lipou podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF
Alpská horská předpověď počasí - počasí na vrcholech hor ve středisku Kamenice nad Lipou podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG (jen u vybraných středisek)
Zdroje dat předpovědi počasí Kamenice nad Lipou:

Paprsek

Paprsek

Paprsek

Paprsek

Paprsek

Paprsek

SNOW tipy