Domů Počasí Rakousko Štýrsko Langenwang/Lammeralm

Langenwang/Lammeralm předpověď počasí

Předpověď počasí pro středisko Langenwang/Lam­meralm podle nadmořské výšky a různých předpovědních modelů (jak jsou předpovědi počasí spolehlivé?):

V příštích 7 dnech se v nejvyšších polohách střediska Langenwang/Lam­meralm teploty budou pohybovat mezi -4° a 16° C, délka slunečního svitu dosáhne 0 h a napadne až 0 cm sněhu.

V případě shody jednotlivých předpovědních modelů pro dané místo a nadmořskou výšku je spolehlivost předpovědi vyšší, než pokud se liší.

Předpověď počasí pro období 16.10.2025 - 25.10.2025
Počasí Teplota Srážky Vítr Oblačnost
čtvrtek
(16.10.)

1 mm větřík, 7.9 km/h z jihozápadu.
8 km/h
88 %
pátek
(17.10.)

0 mm vánek, 4.7 km/h z západoseverozápadu.
5 km/h
64 %
sobota
(18.10.)

1 mm mírný vítr, 19.8 km/h z nu.
20 km/h
98 %
neděle
(19.10.)

-4°
0 mm větřík, 10.1 km/h z jihu.
10 km/h
33 %
pondělí
(20.10.)

-2°
0 mm větřík, 9 km/h z jihojihozápadu.
9 km/h
100 %
úterý
(21.10.)
12°
0 mm slabý vítr, 12.2 km/h z jihozápadu.
12 km/h
100 %
středa
(22.10.)
15°
0 mm větřík, 6.8 km/h z jihu.
7 km/h
98 %
čtvrtek
(23.10.)
16°
0 mm větřík, 7.2 km/h z jihozápadu.
7 km/h
77 %
pátek
(24.10.)
14°
1 mm slabý vítr, 11.2 km/h z jihozápadu.
11 km/h
100 %

Východ slunce: 07:18:02
Západ slunce: 18:08:02

Předpověď teplot v Rakousku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď deště a sněžení v Rakousku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď oblačnosti a slunečního svitu v Rakousku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď úhrnu nového sněhu v Rakousku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď celkové výšky sněhu v Rakousku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům:
Lyžařská předpověď počasí - předpověď počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu Langenwang/Lam­meralm v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS
Předpověď počasí podle středoevropského modelu - předpověď počasí ve středisku Langenwang/Lam­meralm podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek)
Předpověď počasí podle globálního modelu - předpověď počasí ve středisku Langenwang/Lam­meralm podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF
Horská předpověď počasí podle alpského modelu - předpověď počasí na vrcholech hor ve středisku Langenwang/Lam­meralm podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG/GeoSphere Austria (jen u vybraných středisek)

Reporty z lyžařských středisek

Engadin Svatý Mořic - Diavolezza Lagalb

Engadin Svatý Mořic - Diavolezza Lagalb