Domů Počasí Rakousko Tyrolsko Stubai - Serles (Mieders) Horská předpověď počasí podle lokálního modelu GeoSphere

Stubai - Serles (Mieders) Horská předpověď počasí podle lokálního modelu GeoSphere

V případě shody jednotlivých předpovědních modelů pro dané místo a nadmořskou výšku je spolehlivost předpovědi vyšší, než pokud se liší.

Stubai - Serles (Mieders)

Horská předpověď počasí podle lokálního modelu GeoSphere na 9 dnů
pro nadmořskou výšku 3 200 m n. m. a období 06.11.2026 - 14.11.2026
pátek 06.11.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Stubai - Serles (Mieders)
(3 200 m n. m.)
Oblačnost: jasno oblačno zataženo zataženo
Teplota: -2° 0° -5° -6°
Pocitová teplota: -10° 0° -13° -15°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 0 m 2 600 m 1 600 m 1 300 m
Hranice mrazu: 1 800 m 2 900 m 2 100 m 1 800 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 0% 0% 5% 30%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 5 km/h 5 km/h 15 km/h 15 km/h
Max. Rychlost větru: 10 km/h 25 km/h 25 km/h 25 km/h
Směr větru: Jihovýchod Jiho-Jihovýchod Jihovýchod Jiho-Jihovýchod
Počátek dne jasno nebo bez mraků, na konci dne hustá oblačnost.
sobota 07.11.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Stubai - Serles (Mieders)
(3 200 m n. m.)
Oblačnost: zataženo oblačno jasno jasno
Teplota: -7° -5° -7° -7°
Pocitová teplota: -14° -7° -16° -16°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 1 100 m 2 100 m 1 300 m 800 m
Hranice mrazu: 1 600 m 2 400 m 1 700 m 1 500 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 35% 30% 5% 5%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 15% 0% 10% 0%
Rychlost větru: 5 km/h 10 km/h 10 km/h 10 km/h
Max. Rychlost větru: 20 km/h 20 km/h 20 km/h 15 km/h
Směr větru: Východo-Jihovýchod Jiho-Jihovýchod Jihovýchod Jih
Zpočátku hustá oblačnost, která se lehce protrhá a prosvitne slunce.
neděle 08.11.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Stubai - Serles (Mieders)
(3 200 m n. m.)
Oblačnost: oblačno jasno jasno oblačno
Teplota: -7° -4° -7° -7°
Pocitová teplota: -16° 1° -16° -15°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 500 m 2 200 m 1 300 m 600 m
Hranice mrazu: 1 200 m 2 500 m 1 700 m 1 400 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 0% 0% 5% 0%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 5 km/h 5 km/h 5 km/h 5 km/h
Max. Rychlost větru: 15 km/h 15 km/h 15 km/h 15 km/h
Směr větru: Jih Jih Jihovýchod Jiho-Jihovýchod
Slunečno po celý den, ojedinělá oblačnost.
pondělí 09.11.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Stubai - Serles (Mieders)
(3 200 m n. m.)
Oblačnost: oblačno skoro zataženo skoro zataženo zataženo
Teplota: -6° -3° -5° -4°
Pocitová teplota: -14° -6° -13° -12°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 300 m 2 400 m 1 700 m 1 500 m
Hranice mrazu: 1 200 m 2 700 m 2 200 m 2 000 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 5% 15% 25% 35%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 5 km/h 10 km/h 10 km/h 15 km/h
Max. Rychlost větru: 15 km/h 20 km/h 25 km/h 30 km/h
Směr větru: Jiho-Jihovýchod Jih Jiho-Jihovýchod Jih
Skrze hustou oblačnost ojediněle prosvitne slunce.
úterý 10.11.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Stubai - Serles (Mieders)
(3 200 m n. m.)
Oblačnost: zataženo skoro zataženo polojasno skoro zataženo
Teplota: -4° -3° -4° -4°
Pocitová teplota: -11° -5° -11° -10°
Nový sníh: 1 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 1 300 m 2 500 m 1 900 m 1 700 m
Hranice mrazu: 2 000 m 2 800 m 2 600 m 2 500 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 40% 45% 30% 25%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 15% 5% 5%
Pravděpodobnost mlhy: 5% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 10 km/h 10 km/h 5 km/h 10 km/h
Max. Rychlost větru: 30 km/h 30 km/h 20 km/h 20 km/h
Směr větru: Jih Jiho-Jihozápad Západo-Jihozápad Jihozápad
Zpočátku mírné sněhové přeháňky ,ale přes den přibývání slunečného počasí.
středa 11.11.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Stubai - Serles (Mieders)
(3 200 m n. m.)
Oblačnost: jasno malá oblačnost malá oblačnost skoro zataženo
Teplota: -3° -1° -2° -3°
Pocitová teplota: -11° 5° -10° -10°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 1 700 m 2 800 m 2 700 m 2 600 m
Hranice mrazu: 2 800 m 3 200 m 3 300 m 3 300 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 15% 5% 5% 15%
Pravděpodobnost bouřky: 25% 0% 5% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 5 km/h 5 km/h 10 km/h 15 km/h
Max. Rychlost větru: 20 km/h 15 km/h 15 km/h 20 km/h
Směr větru: Západ Jiho-Jihozápad Jiho-Jihozápad Jiho-Jihozápad
Slunečné počasí s ojedinělými mraky ráno a večer.
čtvrtek 12.11.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Stubai - Serles (Mieders)
(3 200 m n. m.)
Oblačnost: polojasno zataženo skoro zataženo zataženo
Teplota: -3° -1° -3° -3°
Pocitová teplota: -11° -6° -11° -10°
Nový sníh: 0 cm 0 cm 0 cm 0 cm
Hranice sněžení: 2 100 m 2 800 m 2 200 m 1 800 m
Hranice mrazu: 3 200 m 3 200 m 2 800 m 2 600 m
Srážky: 0mm 0mm 0mm 0mm
Pravděpodobnost srážek: 20% 30% 40% 55%
Pravděpodobnost bouřky: 0% 0% 0% 0%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 0% 25%
Rychlost větru: 10 km/h 10 km/h 10 km/h 10 km/h
Max. Rychlost větru: 15 km/h 25 km/h 45 km/h 55 km/h
Směr větru: Jihozápad Jiho-Jihozápad Jih Jih
Na počátku dne se roztrhá oblačnost, večer se opět zatáhne hustou oblačností.
pátek 13.11.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Stubai - Serles (Mieders)
(3 200 m n. m.)
Oblačnost: zataženo malá oblačnost oblačno zataženo
Teplota: -4° -2° -4° -4°
Pocitová teplota: -11° 1° -11° -10°
Nový sníh: 0 cm 1 cm 2 cm 3 cm
Hranice sněžení: 1 700 m 2 300 m 1 800 m 1 500 m
Hranice mrazu: 2 800 m 2 800 m 2 600 m 2 300 m
Srážky: 0mm 0mm 2mm 3mm
Pravděpodobnost srážek: 55% 50% 45% 50%
Pravděpodobnost bouřky: 35% 25% 45% 55%
Pravděpodobnost mlhy: 25% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 15 km/h 10 km/h 5 km/h 5 km/h
Max. Rychlost větru: 55 km/h 30 km/h 25 km/h 25 km/h
Směr větru: Jiho-Jihozápad Západo-Jihozápad Západo-Jihozápad Jiho-Jihozápad
Celý den střídání sněhových přeháněk a slunečného počasí.
sobota 14.11.2026 0-6 6-12 12-18 18-24
Počasí Stubai - Serles (Mieders)
(3 200 m n. m.)
Oblačnost: zataženo zataženo zataženo skoro jasno
Teplota: -5° -3° -6° -5°
Pocitová teplota: -12° -9° -10° -11°
Nový sníh: 2 cm 1 cm 0 cm 3 cm
Hranice sněžení: 1 400 m 2 000 m 1 500 m 1 300 m
Hranice mrazu: 1 900 m 2 600 m 2 100 m 1 900 m
Srážky: 1mm 0mm 0mm 2mm
Pravděpodobnost srážek: 45% 40% 35% 35%
Pravděpodobnost bouřky: 45% 45% 45% 45%
Pravděpodobnost mlhy: 0% 0% 0% 0%
Rychlost větru: 10 km/h 20 km/h 5 km/h 0 km/h
Max. Rychlost větru: 20 km/h 25 km/h 15 km/h 10 km/h
Směr větru: Jihozápad Západo-Severozápad Jiho-Jihovýchod Západo-Severozápad
Většinou hustě zataženo a do odpoledne chvílemi lehké sněžení.
Poslední aktualizace: Zdroj dat předpovědi počasí: GeoSphere Austria
zpět na přehled počasí Stubai - Serles (Mieders)

Tipy

Reporty z lyžařských středisek

Val Cenis

Val Cenis

Val Cenis

Val Cenis