Bovec / Kanin - aktuální report z 24.03.2018 - SNOW.CZ

Bovec / Kanin | aktuální report z 24.03.2018

Bovec / Kanin - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

Slovinsko Slovinsko - Julské Alpy

průměrné hodnocení Bovec / Kanin:
autor: jenda0007
hodnocení:
návštěva od: 24.03.2018 do: 24.03.2018
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Na sobotní lyžování jsme se rozhodli, že si zajedeme zalyžovat přes hranice, a to do Slovinska do střediska Bovec. Pravdou je, že nás tohle středisko vůbec, ale vůbec nenadchlo, protože zde byla dost velká mlha, celkem hodně lidí, pomalá lanovka a sedačky, některé vleky byly vypnuté.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

Sjezdovky byly jen částečně připravené, v horní pasáži to vypadalo, jako když spadla lavina a zapomněly to pojezdit rolbou, tak tam dali plůtek, že se nejzdí a bylo vyřešeno. Sjezdovky jsou střední obtížnosti, spíše užšího charakteru, nebylo, kde si pořádně zajet carvingový oblouk.

Sněhové podmínky:

Sněhové podmínky slušné, sněhu je dostatek, jen se to Slovincům nechce moc upravovat, přes celý týden bylo středisko zavřené, prý odstřelovali laviny, ale nějak zapomněli, že lidi by chtěli lyžovat, tak středisko pojede prý jen o víkendu a pak se zase zavře.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

Kabinková lanovka, která je pomalá a v provozu je třísedačka jako v Mladých Bukách, ale tam alespoň šlape, tady se během jízdy tříkrát zastavila, jednou asi na deset minut. V horní pasáži kopce je poma pro děti se sjezdovkou asi 200 metrů.
Není to takové středisko, kam bychom se chtěli vracet, ale když by bylo pěkné počasí a dali si s úpravou sjezdovky více práce, tak proč ne.

Zalidněnost:

malá střední vysoká

Fronty asi na 5 minut, hodně rodičů s dětma.

Občerstvení a aprés-ski:

Bufety dva otevřeny, při horní kabince na výstupu, ale nevyužili jsme žádné.

+ plusy

  • den na horách

- mínusy

  • úprava sjezdovek
  • malá rozmanitost sjezdovek
  • rolbování
  • mlha jako prase
zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

23.03.2019  | Bovec / Kanin

autor: jenda0007
hodnocení:

Po pátečním zklamání, které nás postihlo na slovinské straně střediska Bovec, se vracíme zpět, abychom si projeli zdejší sjezdovky. Dnes dávám dvě hvězdy za dobře upravenou sjezdovku jako jedinou otevřenou v tomto středisku.

zobrazit celý report

22.03.2019  | Bovec / Kanin

autor: jenda0007
hodnocení:

Pokud chválím italskou stranu Kaninu, tak musím slovinskou část Bovec pěkně zkritizovat, připadá mi, jako by si inspiraci brali z našich českých středisek, jako by byli zdejší borci v učení ve Špindlerově Mlýně. Počasí bylo nádherné, lyžařů celkem dost a přesun z italského střediska byl bezproblémov...

zobrazit celý report

17.11.2017  | Bovec / Kanin

autor: cestmir
hodnocení:

Vyrazili jsme na skialpový výlet do Julských Alp, abychom se po roční pauze trochu rozlyžovali. Zvolili jsme Kanin, protože jsme dostali zprávy od kamarádů, že tam již napadlo a nemálo.

zobrazit celý report