Wisla - Stok - aktuální report z 12.01.2020 - SNOW.cz

Wisla - Stok aktuální report z 12.01.2020

    průměrné hodnocení:

Polsko Polsko - Beskidy

  • autor: Cesmik
  • hodnocení:
  • návštěva od: 12.01.2020 do: 12.01.2020
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Po vyslechnutí pro lyžaře katastrofické předpovědi jsme museli vyrazit stůj co stůj. Byli jsme rádi, že jsme si i v těchto na sníh omezených podmínkách mohli zalyžovat.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

V provozu celý areál, modrá i červená trať. Sjezdovka má východní orientaci, takže jste celé dopoledne na sluníčku.

Sněhové podmínky:

Ráno sjezdovka upravená, ale tvrdá jako závodní pista, později sníh rozbředl a vytvořil se firn, ve stínu zůstaly ledové plotny. V některých místech se začaly objevovat kameny, které obsluha vleku na sjezdovce sbírala. V odpoledních hodinách se objevily hnědé fleky.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

Čtyřsedačka jela plynule a bez problémů. Obsluha u dětského vleku příjemná, usměvavá a vstřícná. Staršímu muži dávám 1*. Ještě bych chtěl zmínit, že jsem dnes doma zapomněl rukavice... Obsluha vleku mi po požádání rukavice bez problémů zapůjčila.

Zalidněnost:

malá střední vysoká

Střední zalidněnost po celou naši návštěvu. Jen u pokladen se tvořily fronty na několik desítek minut, protože pokladny jsou společné i pro sáňkařský svah, který byl přelidněný. Nepochopil jsem polskou zálibu v sáňkování.

Občerstvení a aprés-ski:

V horní stanici je k dispozici bufet, v dolní stanici stylová srubová restaurace. Toalety se nacházejí v suterénu restaurace.

Doprava do střediska a parkování:

Snadná dostupnost do střediska, horší to může být s parkováním. Na parkovišti byla služba, která usnadňovala hledání volného parkovacího místa. Všichni velmi příjemní a milí.

+ plusy

  • Bez front
  • Sedačková lanovka

- mínusy

  • Sněhové podmínky
zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

01.01.2019  | Wisla - Stok

  • autor: Cesmik
  • hodnocení:

Trochu jsme váhali, jestli vyrazit lyžovat 1.1. Obávali jsme se velkého množství návštěvníků a ani počasí nevypadalo kdoví jak přívětivě. Ale vše vyšlo na výbornou: téměř žádní lidé a sjezdovka v dobrém stavu.

Wisla - Stok

Wisla - Stok