Wildkogel - aktuální reporty - Wildkogel - aktuální reporty - SNOW.cz

Wildkogel | aktuální reporty

Wildkogel - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

průměrné hodnocení:

06. - 12.01.2018  | Wildkogel

autor: wangaone
hodnocení:

Výborná lyžovačka v turisticky malo exponovanom stredisku. Komu stači 60 km červených a modrých zjazdoviek plne odporúčam. Za celý pobyt sme nestretli ani jedného lyžiara mimo nemecký hovoriace zemi.

zobrazit celý report

09. - 10.03.2016  | Wildkogel

autor: Schrott
hodnocení:

Příjemný rodinný areál s převahou modrých tratí v horské kotlině, která se nachází na odvrácené straně svahu ve výšce od 1 750m do 2 129m. Vynikající zážitek byl umocněný vydařeným počasím s azurovou oblohou a čerstvou sněhovou 25 cm vysokou pokrývkou ze sněžení předchozího dne.

zobrazit celý report

15.12.2012  | Wildkogel

autor: Radek Holub - SNOW
hodnocení:

Sezónní premiéru v rodinně orientovaném lyžařském areálu Wildkogel, umístěném uprostřed mezi obřími Kitzbühelem (s nástupním místem Hollersbach) a Zillertal Arenou (s nástupním místem Hochkrimml) poznamenalo mizerné počasí – difúzní světlo, vítr, ve vyšších polohách sněžení, v údolí pak déšť.
Jako...

zobrazit celý report

04.04.2011  | Wildkogel

autor: Radek Holub - SNOW
hodnocení:

Nenápadné rodinné středisko nad obcemi Bramberg a Neukirchen, situované mezi Mittersillem a průsmykem Gerlospass, při pohledu z údolí na své zelené jižní stráně o sněhové jistotě příliš nepřesvědčuje. Hlavní kotlina sjezdovek se ale nachází na stinné, odvrácené straně svahu – a tam se bude na sjezdo...

zobrazit celý report