Apres-ski a služby ve středisku Meran 2000 - SNOW.cz - lyžování

Meran 2000 aprés-ski a služby ve středisku

Meran 2000 - apres-ski, relaxace, sport a služby ve středisku

Aprés-ski

Terme Merano

Termální lázně | indoor

Moderní lázeňský komplex Terme Merano má architektonický rukopis Mattea Thuna, který jej proměnil v čistě moderní a prostornou stavbu s jednoduchými pravoúhlými liniemi. Velké množství průhledů vzniká díky všudypřítomnému prosklení – od vchodu do vnitřních bazenů, matná skla mezi šatními skříňkami a částečně jsou prosklené i sauny a tepidária. Chladnou architektonickou kompozici rozveselují výrazně barevné prvky – v první řadě balóny a kruhy nad bazény. Poměrně rozsáhlé lázně obsahují vnitřní i venkovní bazény a svět saun, přičemž nejzajímavější je na nich právě architektonické provedení. Terme Merano stojí přímo v centru tradičního lázeňského města se starobylými kamennými domy, palmami, středomořských duchem a výhledem na třítisícové hřebeny Alp.
Hosty meranských lázní byly ve své době král Karel V., Franz Kafka i Rainer Maria Rilke. Tehdejší procedury využivaly nejen termální vodu s obsahem radonu, ale i vinné hrozny, seno nebo syrovátku, zkrátka vše, co bylo dostupné přímo v místě.

Gastronomie

La Bruschetta

Výtečná domácká pizzerie La Bruschetta se nachází ve městě v ulici Via Roma 144. Nenápadný domek se zastřešenou terasou je oblíbeným místem večeří místních obyvatel, vyplatí se proto rezervovat si stůl předem.

Kněžický vrch

Kněžický vrch

Kněžický vrch

Kněžický vrch

Kněžický vrch

Kněžický vrch

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 6
Otevřené sjezdovky 0 z 7