Mapa sjezdovek Hochzeiger - SNOW.cz - lyžování

Hochzeiger mapa sjezdovek

Hochzeiger - mapa sjezdovek s podrobným popisem

Oficiální mapa sjezdovek - Hochzeiger

Hochzeiger - mapa sjezdovek

Kliknutím na mapu se zobrazí zvětšená podoba. Pokud chcete vidět maximální velikost, klikněte na tlačítko 1:1.

Interaktivní mapa - Hochzeiger

Podrobný popis - Hochzeiger

Hlavní svah nad úrovní přístupové kabinky je přehledný a bezlesý – zatímco sedačky Sechszeiger a Panorama obtékají modré a červené tratě, podél sedačky Hochzeiger 2.5 se řítí červené a černé. Nejlehčí sjezdovka klesá dlouhým, přitom příjemně vedeným traverzem po celém svahu, takže je přístupná od všech lanovek. Na okraji hlavního svahu pak ještě kratší vlek obsluhuje úzké a neposedné členité tratě z vrcholu Zollberg.

Po odvráceném svahu Sechszeigeru spadají ještě další, o něco spletitější varianty červených sjezdovek včetně jedné černé direttissimy, obsloužené komfortní 6sedačkou Zirben. Při pohledu na svah se v jeho pravé části vzájemně proplétají přívětivě červené tratě, později se sbíhající do jedné subtilnější točivé tratě, která lyžaře dovede k 6sedačce, anebo lze odbočit na opačnou stranu na traverzovou cestu vracející se na hlavní svah. Z opačné strany 6sedačku Zirben obíhá poutavá panoramatická hřebenovka s hlubokými výhledy do údolí Inntal, střídající krátké červené „padáčky“ s odpočinkovými úseky a zakončená dlouhým traverzem zpět k sedačce.

Do údolí podél kabinky pokračuje v širokém lesním průseku a po mýtinách proměnlivě skloněná červená sjezdovka dálničního typu, zvrchu je spíše sportovnější, níže pak sklon polevuje.

Loser

Loser

Loser

Loser

SNOW tipy