Mapa sjezdovek Kasberg - SNOW.cz - lyžování

Kasberg mapa sjezdovek

Kasberg - mapa sjezdovek s podrobným popisem

Oficiální mapa sjezdovek - Kasberg

Kasberg - mapa sjezdovek

Kliknutím na mapu se zobrazí zvětšená podoba. Pokud chcete vidět maximální velikost, klikněte na tlačítko 1:1.

Interaktivní mapa - Kasberg

Podrobný popis - Kasberg

Z údolí vyjíždí 8místná kabinka, na jejíž horní stanici je velkorysý dětský park s pojízdným kobercem, brankami či slalomem a rozbíhají se odtud i ty nejmírnější sjezdovky.

Na protějším svahu a také směrem do údolí padají ale i svižné, byť krátké a přehledné červené sjezdovky, obsloužené kotvovými vleky.

O patro výše odtud míří oběžná lanovka s 12místnými kabinkami, shluknutými do čtyřech skupin – během výjezdu tak cestující čeká jedna krátká „zastávka“, když protilehlá skupina kabinek dorazí do stanice.

Nejoblíbenější páteřní 4sedačku s bublinou pod Regenkarem obtékají dvě okružní červené a jedna přímá černá sjezdovka, které však nejsou až tak náročné a navíc mají dostatek mírných úseků.

Z vrcholu stranou míří lehké sjezdovky k vleku Fun Jet, podél nějž je postaven snowpark i lehká překážková dráha.

Ještě o něco dále pak krátký kotvový vlek na vrchol Spitzplaneck obtékají subtilní červené „jednohubkové“ sjezdovky.

Zpět do prvního patra se lze svézt po mírné, místy i ploché modré trati, která traverzuje roklí, jež obě patra odděluje. Červeně značená návratová trať do údolí sestává z krátkých svižných pasáží proložených přejezdy, v nejprudším svahu má i (zpravidla neupravovanou) černou variantu a velkým obloukem ji po letní silnici obíhá i modrá „rodinná“ sjezdovka.

Valmeinier Valloire

SNOW tipy

Výška sněhu 60 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 30
Otevřené sjezdovky 0 z 160 km