Apres-ski a služby ve středisku Gröden Seiser Alm - SNOW.cz - lyžování

Gröden Seiser Alm aprés-ski a služby ve středisku

Gröden Seiser Alm - apres-ski, relaxace, sport a služby ve středisku

Aprés-ski

Lezecká stěna | indoor

Sportovní centrum | indoor

fitness, sauna

Bruslení | outdoor

Lezení v ledu | outdoor

V údolí je množství zákoutí, kde se drží chlad, a proto je zde velmi dobře možné provozovat lezení v ledu. To si přitom může vyzkoušet opravdu každý - kdo se nebojí případně zmrzlých prstů nebo roztržených kalhot.

Tandemový paragliding | outdoor

Výlety na sněžnicích | outdoor

Mar Dolomit (St. Ulrich)

Akvapark | wellness

vnitřní i venkovní bazén s vodním proudem, perličková lehátka, masážní trysky (vstup 9,40 EUR), sauny, vířivka a páry (vstup 17,80 EUR)

Gastronomie

Rifugio Comici

Chata patří bohaté rodině, jež vlastní i některé lanovky. Jeden z bratrů podniká na Jadranu s rybami a vozí denně čerstvé pro zdejší „nejlepší“ rybí restauraci v Dolomitech. Chata je vyzdobena historickými fotkami ze Světového poháru. Orientační ceny: carpaccio cca 13 EUR, filet cca 18 EUR

Gostner Schwaige

Nejlepší gastronomickou adresou Seiser Almu je chata Gostner Schweige, nacházející se zhruba v centrální části alpalouky. Do dřevěné horské chaty se vejde stěží pět stolů, v maličké kuchyni o 2,5 m2 kmitá pět kuchařů, ale jídlo i atmosféra je naprosto jedinečná. Šéfkuchař Franz Mulser tu kouzlí jedinečné lahůdky, tvoří zejména z typických bylinek a květin alpských pastvin – vše vždy z čerstvých surovin, což se může odrazit i na době přípravy. Maso si Franz Mulser dováží ze zdejšího rodinného statku a ve velké zahradě před salaší roste v létě tucet jedlých rostlin. Přes den je otevřeno pro příchozí, ale večer se vaří pouze na objednávku – to si můžete vychutnat speciality jako sennou polévku s lanýži nebo jelení maso.

Rifugio Comici

Nad Wolkensteinem přímo na trase Sella Rondy stojí horská chata Comici, která servíruje čerstvé ryby, pravidelně dovážené z mořské farmy. Ačkoliv ryby mají nejlépe chutnat u moře, zdejší svatojakubské mušle, pečený tuňák anebo chobotnicový salát vás možná přesvědčí, že čerstvé rybí pokrmy se velmi dobře hodí i jako horský oběd, po němž ještě neplánujete ulehnout do opalovacích lehátek.

Bansko

Bansko

Bansko

Bansko

Bansko

Bansko

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 14
Otevřené sjezdovky 0 z 48 km