Carezza (Karersee) novinky

Novinky ve středisku Carezza (Karersee) - nové lanovky, vleky a sjezdovky

Krytá 6sedačka Franzin místo vleků | Projekt

Nová kyvadlová kabina Tiers | 2021/22

nová přístupová lanovka z obce Tiers do lyžařského areálu

10místná kabinka Frommer Alm–Kölner Hütte místo dvou sedaček | 2020/21

horní stanice lanovky bude plně zapuštěná do terénu

Prodloužení expresní 6sedačky Tschein | 2020/21

prodloužená trasa lanovky nahradí vlek Moseralm Baby, který bude odstraněn

Brzké ranní lyžování každou březnovou středu | 2015/16

Be the first! Káva s pečivem se podává každou březnovou středu už od 7 hod. v kabinkové lanovce z Welschnofenu. Následuje hodina a půl lyžování na sjezdovce Re Laurino v doprovodu instruktorů. V 9 hodin pak můžete zasednout ke snídani v horské chatě Laurins Lounge. Cena: 11 eur (rezervace min. 1 den předem).

Nový dětský park Frommes Alm | 2015/16

V novém výukovém parku bude dětem k dispozici pojízdný koberec a pohodlný lanový vlek, první svého druhu v Jižním Tyrolsku. Atrakcí bude i palác krále Laurina, do kterého se děti mohou sklouznout po sněhové stezce ve tvaru šneka. Podél sjezdovky Laurin 1 mohou děti na šesti stanovištích s tabulemi vstoupit do pohádkového světa krále Laurina.

Expresní 6sedačka Tschein místo 3sedačky | 2014/15

10místná kabinka Laurin 1 místo 2sedačky | 2013/14

Mezi jihotyrolskou vesničkou Welschnofen a sedlem Karerpass se rozpřahá protáhlá lyžařská oblast, pospojovaná lanovkami a vleky do malé lyžařské houpačky. Nová kabinková lanovka Laurin I, která nahradí zastaralou 2sedačku, bude mít nástupní stanice mnohem blíže Welschnofenu, a výrazně tak vylepší nástup do areálu z údolních poloh. V příštích letech by měla následovat výstavba dvou sedačkových lanovek, které nahradí pomalé a letité vleky, spojující dvě hlavní lokality areálu – Laurin a Paolina.

Reporty z lyžařských středisek

Szczyrk

Szczyrk

Szczyrk

Szczyrk