Banská Štiavnica - Salamandra resort - články o lyžování - SNOW.CZ

Banská Štiavnica - Salamandra resort články

Všechny články o středisku Banská Štiavnica - Salamandra resort - více informací a zkušenosti v sekci Reporty a Diskuze

Tipy SNOW tour 2022/23: Salamandra Resort – perlička Štiavnických vrchů

Slovenský resort Salamandra s jednou červenou sjezdovkou leží v srdci Štiavnických vrchů daleko od přeplněných středisek i městského ruchu a bude zajímat hlavně rodinky s dětmi, které preferují klid a komfort nebo ty, kteří mají rádi ideálně vše na jednom místě.

Salamandra: Rodinný resort s luxusním hotelovým zázemím

V srdci Slovenska ve Štiavnických vrších si v resortu Salamandra užijí zimní dovolenou všichni, kdo ocení lyžování v dosahu špičkového čtyřhvězdičkového hotelu.

Tipy Bike SNOW tour: Salamandra resort - na kole k tajchu nebo do banky lásky

Slovenský resort Salamandra je zasazený do srdce Štiavnických vrchů a jeho sedačková lanovka vám usnadní poznávání tamní kopcovité krajiny ať už s kolem nebo bez něj. Bezprostřední blízkost vodní nádrže umožňuje užívat si vodní radovánky jako je plavání nebo paddleboard, nedaleká Bánská Štiavnica zas sportovní zážitky doplní těmi kulturními.

Salamandra Resort

Lyžiarske stredisko Salamandra Resort sa nachádza uprostred krásnej prírody Štiavnických vrchov v blízkosti historicky významného mesta Banská Štiavnica. Prídte nás navštíviť do najjužnejšieho lyžiarskeho strediska so štvorsedačkovou lanovkou na Slovensku!

Ski amadé

SNOW tipy