Apres-ski a služby ve středisku Zillertal - SNOW.cz - lyžování

Zillertal aprés-ski a služby ve středisku

Zillertal - apres-ski, relaxace, sport a služby ve středisku

Ubytování

Hell´s Ferienresort

Netradiční, moderní a velmi komfortní apartmánový komplex leží poblíž hlavní silnice údolím 1 km od centra Fügenu. Apartmány jsou prostorné s vysokým stropem a postavené z „ekologických“ materiálů (dřevo, kámen). V architektonicky jednoduchém, ale stylovém komplexu je dětem k dispozici herna, lezecká stěna a trampolína, nechybí ani bazén a příjemný saunový svět. Ceny začínají v přepočtu na cca 1 000 Kč / os. a den vč. wellness.

Hotel Theresa

Jedním z nejlepších hotelů v údolí je Theresa v centru městečka Zell – nikoliv kvůli luxusu (wellness zóna tu samozřejmě je, dokonce zde byla první sauna v celém údolí), ale díky neuvěřitelné péči majitelů. Otec řídí hotel filozoficky, životaplná matka fakticky, dospělé děti pak šéfují kuchyni a recepci. Žádné jiné suroviny než místní se nepoužívají – a co šéfkuchař nekoupí od farmářů, to si sám nasbírá či uloví ve vlastním revíru. Není v tom jen staletá moudrost, ale i moderní věda – dietologie. Díky tomu se při koncertu pěti chodů pokocháte i nabažíte, ale hlavně vám z toho nebude těžko. A k tomu vám Theresa, vystudovaná someliérka, na míru vaší chuti doporučí z vinného lístku.

Aprés-ski

White Lounge

Noc v iglú | outdoor

iglú bar na vrcholu Ahorn nad Mayrhofenem s výhledem na okolní třítisícovky Zillertalských Alp a možností romantického noclehu (večeře, výlet s pochodněmi, metaná ap.)

Hallenbad Mayrhofen

Akvapark | wellness

Erlebnistherme Fügen

Akvapark | wellness

Největší relaxační atrakcí údolí Zillertal je akvapark Erlebnistherme, který má vodní svět (vnitřní i venkovní bazény, masážní proudy, divokou řeku, bazén s vlnobitím nebo s mořskou vodou, dětské brouzdaliště a dva středně obtížné tobogány, z toho jeden pro člun) a také relaxační a saunový svět. Akvapark sice nemá pozoruhodný design, zato velice prakticky řešený prostor, který vstřebá i velký nápor návštěvníků, aniž vzniká dojem „přecpanosti“.