Mapa sjezdovek Dachstein West - SNOW.cz - lyžování

Dachstein West mapa sjezdovek

Dachstein West - mapa sjezdovek s podrobným popisem

Oficiální mapa sjezdovek - Dachstein West

Dachstein West - mapa sjezdovek

Kliknutím na mapu se zobrazí zvětšená podoba. Pokud chcete vidět maximální velikost, klikněte na tlačítko 1:1.

Interaktivní mapa - Dachstein West

Podrobný popis - Dachstein West

Červená sjezdovka z vrcholu Hornspitz do Russbachu je typická širokánská a spíše lehčí dálnice, naopak červené směřující do Gosau střídají svižnější úseky s plochými odpočinkovými pasážemi.

Na Edtalmu je nejpřímější tratí černá od horní stanice pomalé 6sedačky Höhbühel, vlévající se do páteřní spletité červené tratě, která pokračuje až k vyhřívané 6sedačce Edtalm. Obě lanovky doprovázejí i „freeridové“ ski-route.

Ze Zwieselalmu padá podél přístupové kabinkové lanovky prostorná černo-červená sjezdovka, obkroužená i lehčí modrou „hřebenovkou“, všechny pak pokračují společně až do údolí, přičemž občasné strmější červené pasáže jsou vždy doplněné modrou objížďkou.

Krátké „jednohubkové“, ale vydatně černé či červené sjezdovky padají i podél pomalé 4sedačky Törleck, která je přimknutá ke skalnatému vrcholu Donnerkogel. Nenápadná, ale poctivě červená je i lesní trať Hochkögl podél stejnojmenného vleku.

Na opačnou stranu směrem k Annabergu klesá ze Zwieselalmu prostorná a jemně členitá červená Riedlkar, obsloužená pomalou 4sedačkou.

V nejzazším zákoutí dachsteinské houpačky se na pahorku nad osadou Astauwinkel a vesničkou Annaberg setkávají dvě pomalé 4sedačky s prostornými červenými sjezdovkami. Směrem na Zweiselalm pak míří moderní kabinková lanovka, v jejímž spodním úseku se rozlévá cvičná louka, horní úsek z vrcholu Riedlkopf překonává červená trať s převahou přejezdových pasáží.

St. Johann in Tirol

St. Johann in Tirol

St. Johann in Tirol

St. Johann in Tirol

SNOW tipy

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 21
Otevřené sjezdovky 0 z 60 km