[Diskuze k článku]: I HOLKY TO UMÍ PĚKNĚ ROZJET - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze neviditelné (ke všem modulům) [Diskuze k článku]: I HOLKY TO UMÍ PĚKNĚ ROZJET

[Diskuze k článku]: I HOLKY TO UMÍ PĚKNĚ ROZJET

31.10.2009 14:25:45 #1 

administrator

Rok se sešel s rokem a zima už je pomalu opět tu. Tedy alespoň podle zpráv hlásajících ve vyšších polohách sněhovou pokrývku, silničářů, kteří nevědí co dřív, zpráv od kamarádů, kde všude se krajina zahalila do bílé, a já sama jsem dnes dokonce vyrazila ven s teplou čepicí a rukavicemi. Moje senzory větří zimu (to nejen dle husí kůže při čekání na autobus) a sníh. Mysl se pomalu zaplňuje lyžařskými plány a vzpomínkami na minulou sezónu, které mě také přivedly k jedné fajnové akci, na níž jsem měla příležitost být.

Odkaz na článek

17.11.2009 17:50:33 #2 

Čert muž

Jo jo, kolky to umí mnohdy lépe než kluci. Právem. Potkal jsem dost ženských co po anglicku řečeno, some girls have balls. Some of them big ones! Viděl jsem leccos ale třeba pohled na holky jedoucí skicross je žůžo. Kdybych neviděl a nepoznal tak bych nevěřil. V Chile jsem potkal mnoho Argentinek, pohled jak fičí dolů off-pist z fakt krpálu byl neskutečný. Holky na skialpech lze vidět hodně ve švajcu, to je panečku podívaná. Tak všestranou lyžařku(instruk­torku) jako švédka Petra Lund, angličanka Heather zvaná Heti nebo katalánka Marta Amorós je prostě radost pozorovat. Nepochybně je plný kotel super lyžařek i u nás v Čechách. Kdo to vlastně poslední sezóny kalí vodu rakouským závodnicím? Takže „holky do toho“! čert

Nečumákuj a fič dolů...

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy