To už mi připadá přitažené za vlasy :) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Lyžování v médiích To už mi připadá přitažené za vlasy :)

To už mi připadá přitažené za vlasy :)

28.08.2015 11:32:38 #1 

Kruťas muž

Když agresivita převáží nad elegancí, tak lyžování začíná mít smysl.

28.08.2015 15:52:07 #2 

Marek Bednář muž

Lovci nehod z Rakóska. A pak si tam jed lyzovat.

Augment SL F10 & Fischer F110

28.08.2015 19:01:22 #3 

oblouk muž

>> #1, Kruťas, 28. 08. 2015 11:32:38

Mám s lyžařskou nehodou a s neuvěřitelně rozdílným přístupem „alpských“ právníků a pojišťoven oproti právníkům a pojišťovnám našim svoji zkušenost. Tam je řešení náhrad za nehody skvělej business na kterém se umějí všichni přiživit, pro naše právníky a pojišťovny je to předem beznadějně ztracenej a zbytečně drahej boj. Švýcarský právník stojí, jen zálohově aby se případem vůbec začal zabývat, 20 tis Chf. Můj případ je ještě v běhu – budu informovat…

Nikdy nikdo nikoho nenaučil lyžovat - každej se to musí naučit sám. Dá to ale čím dál víc práce - a bolí to.

28.08.2015 19:53:06 #4 

korsičan muž

>> #2, Marek Bednář, 28. 08. 2015 15:52:07

Jojoo ...... Už jsem slyšel případ, kdy v Rakousku zažaloval lyžaře další lyžař za to, že mu „neodborně“ na sjezdovce pomohl. Žalující se sám na sjezdovce zmastil a ten druhý se mu snažil pomoct. Jaké bylo za pár měsíců jeho překvapení, když dostal obsílku k soudu !!! A pak má být člověk člověkem a druhému pomoci. A to platí nejen na sjezdovce. Stejné případy se dějí i na silnici. Pak se spousta lidí podivuje, že lidé kolem zraněných netečně projedou, ani nepřibrzdí. Tato soudní zvrácenost to totiž dotáhne tak daleko, že nikdo nikomu a nikde, nepomůže. Krásným případem je třeba stopování. Člověk někoho v dobré víře sveze, náhodou se vybourá a do konce života splácí bolestné, které na něm stopař vysoudil. A pak se stopaři diví, že je nikdo nechce svézt.

v žádném případě s davem, protože pouze leklá ryba plave po proudu ... :-)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy