PŘEDVÁNOČNÍ LYŽOVAČKA - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Itálie PŘEDVÁNOČNÍ LYŽOVAČKA

PŘEDVÁNOČNÍ LYŽOVAČKA

14.10.2015 17:16:57 #1 

Jirka_K

AHOJ, nemáte někdo nějaký dobrý tip na nějakou předvánoční lyžovačku? Naposledy jsem byl 2011 Livigno. Což nebylo špatné. Nějaké další tipy ?

16.10.2015 14:10:33 #2 

pawe muž

>> #1, Jirka_K, 14. 10. 2015 17:16:57

Zkus mrknout na Kronplatz – mají výkonné zasněžování a dokáží připravit kopce docela rychle. Nepočítej ale s nějakým snowparkem, atd., to většinou nestihnou a vytvářejí až později. Sezónu chtějí spustit letos 28.11. Ale samozřejmě bude záležet na teplotách…

16.10.2015 19:51:22 #3 

silversurfer

>> #1, Jirka_K, 14. 10. 2015 17:16:57

Val Senales, uz ted se lyzuje, na ledovci napadlo dokonce pres metr a dole ve 2000m je ted 15cm.Loni jsem tam byl taky pred VAnocema a paradni jezdeni. Jeste upozornuji, ze loni v prosinci nebyl snih prakticky nikde..muzes mrknou na report. Bracha v te dobe byl na Obertaurenu a horce litoval..haha

20.10.2015 11:28:02 #4 

ZP79 muž

Před dvěma roky jsme pri ceste na predvanocni dolomity neplanovane skončili ve skiweltu.středisko me fakt dostalo. Bylo v provozu teprve od víkendu-mi dorazili v pondělí tak do čtvrtka super lyžování.fungovalo asi 80 procent areálu a sotva jsme to všechno projeli. Loni jsme to chtěli zopakovat ale bylo málo sněhu,skoro nic nejezdilo a hlásili spatne počasí tak to nemelo cenu -spatne to loni bylo všude touhle dobou. Ubytování se zde sežene vždycky. Chce to sledovat jejich web a podle toho vyrazit. 4noci do apartmánu a 4 dny skipas v akci superskiwochen se dá pořídit za cca 200 euro osoba. Letos to mám opet v planu tak uvidíme jak to bude vypadat s podminkama. Určíte je lepší se sem vyhnout víkendu kdy je urcite hodně lidi. Ideál je lyžovat po az ČT. Před tema dvěma roka má bylo lidi uplne minimum.všude prázdno. .tak jak je to nejlepší.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy