Kam o tomto víkendu v Krkonoších? - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Česko Kam o tomto víkendu v Krkonoších?

Kam o tomto víkendu v Krkonoších?

23.02.2016 22:27:43 #1 

Kubas147

ahoj, omlouvám se za ad-hoc dotaz (admin ho může po víkendu klidně smazat).

O víkendu budu v Krkonoších v Černém Dole a chci si trochu zalyžovat… stačí mi nějaké středisko kde bude červená sjezdovka s lanovkou, délka sjezdovky aspoň kilák… Nejde mi o to hledat nejlepší svezení (jedu se známýma, kteří nějak extra nelyžují), ale prostě najít na víkend místo kde nebudou fronty a jsou tam v rámci možností dobré sněhové podmínky…

Samozřejmě se nabízejí třeba Jánské Lázně co jsou kousek od místa kde budu, ale bojím se front atd…

Díky moc za tipy :-) Kuba

24.02.2016 06:31:18 #2 

sofinkq

slusne cervene jsou v Peci, lidi nevim, letos jsem ještě nebyla, ale byva to OK po ranu tu první hodku a pak vecerni lyzovani na labuti=javor… mezi janskymi laznemi, peci a dolem snad jezdi skibus. Repost z Cerneho dolu z minukeho tydne http://snow.cz/…34-cerny-dul jestli budes tam, tak bych to zkusila, prejet muzes vzdycky

24.02.2016 15:24:40 #3 

Kubas147

díky, asi tomu Černému dolu dám šanci :-)

24.02.2016 22:38:19 #4 

pawe muž

Z Černého dolu můžeš vyjet (i skibusem) na Hofmannovy boudy, tam je nová sedačka, případně dojet až ke kabinové lanovce do Janských Lázní. Když by bylo moc lidí, dá se přejet z vrchlou Černé hory na lyžích a rolbou do Pece (říkají tomu skitour a rolba je v ceně skipasu)a odpoledne zpátky skibusem do Janských Lázní a s přestupem dál do Černého dolu. Je to taková turistika a v busu strávíte nějaký čas, ale může to být pro méně sportovní lyžaře zpestření. Pohodlnější varianta je dojet autem na parkoviště u kabiny v Janských Lázních, které je placené a skibusem jen z Pece do J.L. Skibusy, skitour a další info na www.skiresort.cz . Teď něco připadlo a nevypadá to špatně.

24.02.2016 23:45:25 #5 

Kubas147

díky moc! pečlivě čtu a přemýšlím ;-)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy