Lyžař u moře: lanovkami i na saních po Madeiře (1. díl) [článek] - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Články Lyžař u moře: lanovkami i na saních po Madeiře (1. díl) [článek]

Lyžař u moře: lanovkami i na saních po Madeiře (1. díl) [článek]

11.08.2016 19:36:43 #1 

Tesna muž

Když jsem po roce plánoval další, pro mne historicky druhou letní dovolenou, tentokrát na portugalskou Madeiru, podobně jako loni u Tenerife jsem v podstatě nevěděl, do čeho jdu. A i v tomto případě jsem až následně zjišťoval, že i tento ostrov je schopen nabídnout určité zajímavosti i těm, kteří běžně preferují spíše zimní radovánky.
Odkaz na článek

11.08.2016 20:00:06 #2 

mirjur muž

Úžasné, nádherné fotky! Prima inspirace na některou z příštích dovolených, díky!

Co tě nezabije, to tě posílí!

14.08.2016 22:47:29 #3 

Martin S. muž

Madeira na lyžařském webu mě hodně překvapila, ale musím uznat, že je to velmi dobré téma na léto a pěkně popsané. My jsme se sice lanovkami a sáňkami ve Funchalu nesvezli (radši jsme chodili po horách a levádách), ale aspoň jsme se cestou z hor zastavili v Monte na tyhle atrakce podívat. A na 2. díl se těším, protože o dalších lanovkách jsem doteď netušil a na fotkách vypadají ještě zajímavěji!

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy