SNOW 100 - jubilejní vydání s 8 skipasy zdarma! [článek] - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Články SNOW 100 - jubilejní vydání s 8 skipasy zdarma! [článek]

SNOW 100 - jubilejní vydání s 8 skipasy zdarma! [článek]

08.12.2016 19:31:52 #1 

Příspěvků: 441

SNOW

Prosincové vydání SNOW – historicky rekordní – je tady! Samozřejmě nad vším ční pořadová stovka v jeho názvu: už nikdy – přinejmenším za životů nás, tedy jeho tvůrců – si SNOW nesáhne na tak kulaťoučké jubileum jako nyní. Pěkně kulaťoučký je i počet jeho stran – jsou to stovky rovné dvě! Články a fotografie jsme nepočítali, ale počítáme, že to taky bude rovná stovka. Jen skipasů je o něco méně – „pouze“ osm. Tipy z obsahu: Dlouhý rozhovor s Honzou Hudcem po jeho návratu do české repre. Kratší rozhovory s Martinou Dubovskou a Veronikou Velez Zuzulovou. Novinky z českých garáží aneb české hand-made lyže. World Ski Test a podrobné redakční recenze 19 modelů univerzálek na sjezdovku. Jak se asi lyžuje na bouřící sopce? Víc než jen úchvatné fotky nabízí report z Kamčatky. Skutečné laviny z Kanadského Sparwoodu a slovenských Vysokých Tater. Skrz naskrz českými horami a Alpami. A končíme v nejbohatším státě svata – ano, i v Kataru se dá lyžovat.
Odkaz na článek

08.12.2016 22:20:10 #2 

Příspěvků: 1845

fischerbl

O víkendu jsem na Božáku obdivoval Vystydovy Oťaski a teď o nich čtu v jubilejním Snow. Jak vy to děláte? Přeji vám (i sobě) do další stovky hodně objevných článků!

Jinej gang...
Fotky

15.12.2016 18:30:28 #3 

Příspěvků: 164

Petr Socha - SNOW muž

Díky, to nás velmi těší. S barvou ven: naše činnost totiž stojí na vynálezu radaru telepatických vln, který aktivně používáme. Díky němu víme nejen to, co se právě děje (jako podřadní hráči typu Google apod.), ale i to, co se dít bude. Telepatické vlny lze totiž číst napříč časem, ale to tu nechci moc dopodrobna vysvětlovat. Jenom doufáme, že se nám ten stroj nerozbije – nejsme moc technicky nadaní. Tak díky, že nám držíte palce!

Pěkný a hlavně veselý Vánoce!

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy