SNOW 102 - 4x skipas zdarma [článek] - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Články SNOW 102 - 4x skipas zdarma [článek]

SNOW 102 - 4x skipas zdarma [článek]

02.03.2017 19:31:39 #1 

Příspěvků: 400

SNOW

Poslední vydání SNOW v sezóně 2016/17 je tady, ovšem vůbec to neznamená, že by mělo spustit umíráček nad letošní lyžařskou sezónou. Ba možná naopak – dny se prodlužují, slunce víc a víc hřeje, ale přitom na horských kopcích leží stále dostatek sněhu, který se navíc občas občerstvuje novým přídělem. A přichází tak možná samotný vrchol lyžařské zimy, jarní lyžování se svou konejšivou náladou, kdy podél cest zurčí potůčky a šustot lyží doprovází ptačí zpěv.
Ale ke SNOW. Čím vám jarní lyžbu okoření? Tak třeba jarní heliski inspirací z Kanady. Na cestách ale navštívíme i dostupné české a evropské resorty, abychom je zakončili na možná nejobskurnějším lyžařském místě světa, v Severní Koreji. Překvapivý může být i výlet v čase – víte, že před 80 lety byla Podkarpatská Rus domácím lyžařským regionem s vyvinutou infrastrukturou? Možná tip pro dobrodruhy, s jarem přichází i hlavní skialpová sezóna, což ani obsah SNOW neopomíjí (vše o stoupacích pásech ad.).
Ale stane se, že sníh odteče, čím nížeji, tím dříve. A přijdou na řadu… třeba kola. Opět proto přinášíme jarní přílohu Bike time, kde načerpáte nejen nezbytné aktuální odpovědi na základní otázky, ale přidáme i něco rad a inspirace.
Pohodové sportovní jaro!
Odkaz na článek

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy