SNOW-gurus ve Střepinách
05.11.2017 22:09:00 #1
Nejsem divákem TV Nova, ale občas i slepé kuře vyzobne chutné zrnko.
V neděli 5. listopadu 2017 po půl desáté večer jsem náhodou přecvakl na tuto stanici – a ejhle, Petr Socha a Radek Holub se tam vyjadřují k nadcházející lyžařské sezoně. Petr přemýšlivě ovousený, oba kultivovaní, doufejme snaha o odborný hlas.
Nad tím vším zní v duchu tohoto pořadu hlásek děvčete, jež se usilovně snaží reprodukovat rádoby shrnující koment redakčních laiků. Slovo lidí, kteří mají přehled, tím „naševašetelevize“ nařeďuje, ale, gottseidank, si nováci celý pořad nesestavili jen ze svých dojmů, nýbrž nechali aspoň promluvit lidi z branže.
Rozumující sotva třicetileté pipky, v tomto pořadu servírující národu občas přímo trapná „moudra“, na svá stará kolena nesnáším. O to víc cením ,když se do tohoto pořadu podaří umístit lidi z branže. Za každý byť jen dílčí úspěch odborného názoru buďme vděční.
05.11.2017 23:32:15 #2
>> #1, ivan, 05. 11. 2017 22:09:00
Slyšel jsem to z vedlejšího pokoje a nevěřil vlastním uším, že jsem si to musel najít.
Klínovecká sezónka v předprodeji za 5700, denní permíce tamtéž za
520.
Aspoň že reportérka měla vkus na PP.
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.