pomoc s vyberem - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

pomoc s vyberem

18.02.2018 11:01:20 #1 

cipisek.com

zdravim, je mi 43, merim 182, vazim 84kg. Jsem uplny zacatecnik a muje prvni lyze jsou z pujcovny rosingnol experience rtl 156cm. Pan rikal v pujcovne ze jsou to „super tocky“..Jel jsem to zkusit na novaco bozi dar s moji dcerou, ktera mela instruktora…s po­moci kamarada co umi mi to ukazal a za tyden me vzal na plesivec Karlovy vary a sjel jsem vsechny sjezdovky. mimo cele cerne, ktera byla zavrena. najezdili jsem 21 jizd. Mel jsem toho od rana uz dost. otazka je ze bych si chtel koupit svoje lyze, a tak bych rad radu od vas odborniku, s cim bych mohl fungovat 2–3 roky aspon..bydlim u klinovce a jezdit budeme jednou za 7 dni urcite. jsem docela sportovec a nemam se sporty problem, nebojim se a tak jestli nemam vzit delsi a nejaky pro pokrocilejsiho, protoze mi to docela slo..carvovani to jeste nebylo, ale spis bych bral neco na hrani..abych mohl i kratsi a i delsi oblouky..dekuju za radu vsem.

tyhle jsem mel pujcene http://barnexsport.cz/…p-rtl-rent16

18.02.2018 12:12:19 #2 

PetrOstap muž

>> #1, cipisek.com, 18. 02. 2018 11:01:20

Citace z odkazu „Špička je vyplněná vzduchem kvůli co nejnižší hmotnosti a zkonstruovaná tak, aby si udržela optimální torzní tuhost.“ Hm tak to bude nějaká mimozemská technologie.

No jezdil si na podměrečných lyžích – projdi si tu diskuze, je tam spoustu rad.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy