Problém s prknem - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Problém s prknem

01.03.2018 14:23:45 #1 

michal-kubik

Dobrý den, minulý týden jsem si koupil používaný snowboard Firefly Mental 160. Koupil jsem ho bez vázání, protože jsem ho už měl ze svého starého prkna. Před tím jsem ale používal boty 44 a teď jsem si koupil nové 46. Když mám boty ve vázání tak špičky přesahují přes hranu prkna, ale paty vůbec(viz. foto). Bude to dělat problém při hranění nebo ne? Předem děkuji za pomoc.

Fotky

01.03.2018 14:31:58 #2 

Myval muž

Problem to delat bude. Na takhle obrovske boty je uz potreba kupovat prkno oznacene jako Wide, tzn minimalne 265mm sirka uprostred, lepe 270 a vic. (Taky je otazka, jestli ty 46 boty nejsou moc velke, to ti opravdu vyrostla noha o 2 cisla?).

Jinak to vazani je taky spatne namontovane/se­rizene, chce ho to cele posunout k zadni hrane, tim bude spicka mene precnivat. Ale nevim jestli to bude dostatecne.

Nejlepší je TLUSTÁ ( lyže :-)

01.03.2018 14:38:42 #3 

michal-kubik

Vázání je seřížené do zadu co nejvíce to jde, nevím jestli to půjde ještě více. Když jsem kupoval nové boty tak mi 44 i 45 byla malá, nevím jestli je to tím výrobcem nebo něčím jiným. :/

01.03.2018 21:46:18 #4 

parezzbablu muž

Kamarad ma boty 50!!!, prkno wide a stejne to bylo malo, vyresil to tak ze si nechal vyrezat z nejakyho plastu cca 10mm vysoky podlozky (pod celou plochu vazani), cimz dostal botu vyse a uz to tolik nevadi a muze stavet prkno na hranu.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy