[Market]: Avanti AX 120 IF - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

[Market]: Avanti AX 120 IF

06.04.2018 11:30:10 #1 

Příspěvků: 2

ivoch muž

xxx

06.04.2018 11:30:10 #2 

Příspěvků: 2

ivoch muž

Informace od výrobce:

Pánské lyžáky pro výkonnostně založené lyžaře a experty.

Kategorie: Vyšší sportovní

Popis a vlastnosti: ◾tvrdost (Flex Index): 120 ◾šířka v nártu: 102 mm ◾barva: yellow fluo trans/white ◾skelet: polymer dbHylite, technologie přizpůsobení noze lyžaře Contour 4 (čtyři nejexponovanější oblasti: špička, pata, nárt a kotník) ◾podrážka: výměnné prvky na špičce a patě a výměnné podpatky z materiálu Dura-Grip s úpravou Grip Walk ◾přezky: 4 Al přezky (materiál F800) s mikroposuvem ◾canting: možnost seřízení bočního náklonu komínu na vnějším kotníku ◾velcro pásek: šířka 40 mm, jištěný suchým zipem ◾zadní spoiler: výškově nastavitelný ◾vnitřní botička: MyFit IF Perf, teplem tvarovatelná (přizpůsobení 60%), technologie přizpůsobení noze lyžaře Contour 4 (čtyři nejexponovanější oblasti: špička, pata, nárt a kotník)

Zkušenosti s užíváním produktu

Sjezdové lyžařské boty Dalbello Avanti AX 120 IF skělá volba v poměru cena/výkon.

Na přezkáče Dalbello Avanti AX 120 IF jsem přešel z lyžáků Nordica Gransport 12 s flexindexem 75. Nordicy sloužily k mé spokojenosti, ale za léta používání se úměrně vymačkaly.

Pro koho? Celkem zkušený lyžař nad 50 let. Váha 95 kg, výška 190 cm, relativně dlouhá holení kost (větší páka), širší nárt a mírně vychýlený palec. Lyže: Salomon 24Hours Max 178cm Terén: Převážně upravené sjezdovky v celé škále obtížností.

Dojmy po sezóně: Noha je v botě dokonale zafixovaná. (Mimo sjezd doporučuji povolit přezky – botička netlačí, ale při maximální fixaci se noha za čas odkrví.) Přenos síly do lyží je velmi přesný. Boty opravdu „drží“ tak, jak se od nich očekává. Odezva na „povely“ je i přes komfort velmi dobrá. Nástup flexe je plynulý a podle tlaku na botu v různém oblouku očekávaný.

Závěr: Pokud chce lyžař kvalitní sjezdové boty se slušným poměrem cena/výkon jsou Dalbello Avanti AX 120 IF skvělou volbou.

Fotky

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy