Ach jo - lyžování s Klárou Křížovou (strana: 4) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Technika jízdy Ach jo - lyžování s Klárou Křížovou

Ach jo - lyžování s Klárou Křížovou (strana: 4)

30.01.2019 08:29:20 #91 

IIIvan muž

>> #90, MPS, 30. 01. 2019 08:21:06

taková ta klasika dnešní doby

Iba dnešnej? :-) Stačí si prečítať preklad nejakých staroegyptských textov…nihili nove sub sole.

30.01.2019 09:27:48 #92 

Martin1978

>> #89, ˘Ö˘Krab, 30. 01. 2019 08:09:19

Tohle přesně mi šlo hlavou, když jsem přemýšlel co vlastně o lyžování v ČR vím já a čí je to zásluha. Svaz znám jen jako soupeře našich známých závodních tváří. Co dělá pro popularizaci sportu nemám páru. Schválně jsem se poptal včera po lyžích jaké české lyžaře znají lyžující kolegyně a kolega.

Záhrobská/Stracho­vá – holky jen věděly že cosi vyhrála a potom komplet story o vztahu s otcem

Snowboardistka Ledecká

A pak ten co spadl :-D

Víc nic…a tyto tři jediné široce známé tváře mají propojení na svaz asi jako já na berňák.

30.01.2019 20:25:41 #93 

Navvy

>> #77, ˘Ö˘Krab, 29. 01. 2019 14:40:53

Je to podle mě trochu složitější.

Lyžování, i na úrovni nezávazné zábavy, je provozování sportu. Pod pojmem „aktivně“ však chápu závodní lyžování. Ale skutečně spolu s cyklistikou je to sport a kvůli té masovosti to pak vypadá tak jak to vypadá.

Také si nemyslím, že se SLČR nemusí starat o co nejširší lyžařskou veřejnost, ale měl by. Je to i v jeho zájmu.

Veřejnost by jistě něco od Svazu uvítala i v rámci toho vození se na lyžích, ale neozývá se. To neznamená, že by se neměly organizovat nějaké srandazávody třeba pro děti. Ale to není problém jen lyžování. Ve své pamětnické hlavě mi leží (možná jen domnělé) vzpomínky, že dříve se sportovní kluby i svazy více snažily přitáhnout lidi ke sportu.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy