Elan EZYY 2 - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Elan EZYY 2

01.04.2019 19:14:52 #1 

Quapor muž

Detske lyziarky EZYY 2 Moznost menit velkost podlozkou Nema to niekto doma? Ked kupim napr velkost MSS 215, mozem to menit az na 230? Nikde som tuto informaciu nenasiel D.

https://www.elanskis.com/…yy-2-150812/

„Elan U-Flex je ohebná, což umožňuje přirozený pohyb prstů uvnitř boty. Přední část podrážky je pohyblivá, takže bota kopíruje pružnost lyže. Díky velké pružnosti boty, větší možnosti pohybovat prsty a velmi kvalitním materiálům vnitřní botičky tato bota udrží dětské nohy v teple a pohodlí. Díky speciální vložce VCP (Volume Control Plate) mohou boty jedné velikosti sloužit pro 3 velikosti nohy. Tato vložka upravuje vnitřní objem boty, a tedy i její velikost, podle toho, kterou stranou se do boty vloží.“

01.04.2019 20:12:18 #2 

Quapor muž

Nasiel som

Fotky

02.04.2019 09:48:49 #3 

Petr Havelka - SNOW muž

>> #1, Quapor, 01. 04. 2019 19:14:52

Tyhle boty jsme měli doma v několika velikostech, a „změna velikosti“ se provádí tak, že otočíš dole ve skeletu pod botičkou plastovou „stélku“ (prohodíš mezi botama), která je z jedné strany žebrovaná, takže v jedné pozici je objem boty menší a v druhé pozici je objem boty větší. A asi kdyby se vyndala úplně, tak je objem největší (to jsem nikdy nezkoušel, naše děti mají užší nohy, takže jsem vždy dával tu nejtěsnější variantu). Nejde tedy o prodlužování/zkra­cování skeletu. Možná, když vyjmeš úplně ten plastový element, tak vznikne trochu prostoru v podélném směru, ale nejsou to žádné zázraky v řádech centimetrů.

Každopádně ty botky jsou sympatické a jedny menší mám volné k prodeji, jen si teď nepamatuju velikost skeletu. A možná na podzim budou k prodeji ty nejdelší :-)

02.04.2019 15:32:59 #4 

Quapor muž

mam ponuku na velkost 21.5–22.0–22.5, len sa obavam, ako nam porastie noha, zima 2020 este daleho

video k lyziarkam a praca s podlozkou https://www.youtube.com/watch?…

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy