Ubytování v Zillertal - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Rakousko Ubytování v Zillertal

Ubytování v Zillertal

16.11.2019 13:36:49 #1 

hamis76j muž

Dobrý den v Lednu bychom chtěli vyrazit do střediska Zillertal nikdy jsme tam nebyl a co jsem koukal tak středisko je docela rozlehlé a tím pádem fur dumám kde nejvhodněji sehnat ubytování aby jsme nemuseli furt někde dojíždet mhl by mi někdo poradit kde je v hodné v jakém městečku vesničce je vhodné se ubytovat chceme penzion nebo i hotel ale jak říkám nechce se nám moc kamkoli dojíždět děkuji za jakkoukoli odpověd Jaroslav

18.11.2019 14:48:10 #2 

austria.info

Zdravím Jaroslave, většina obcí v Zillertalu má vcelku rychlý dostup ke sjezdovkám. Mayrhofen je velmi živé středisko, se spoustou Apres-Ski, …vedou odsud lanovky na hory Ahorn a Penken www.bergfex.cz/mayrhofen/. V obci Hochfügen se točí vše kolem lyžování – ubytovací zařízení jsou přímo u sjezdovky www.hochfuegenski.com/…-hochfuegen/ . Dalším tipem je Hochzillertal, obec Kaltenbach – odsud vedou 2 lanovky na sjezdovky www.bergfex.cz/hochzillertal/. Marcela

18.11.2019 21:56:41 #3 

ZB?

>> #1, hamis76j, 16. 11. 2019 13:36:49

Nejlepe prohledat Booking.com a urcite najdes vse a budes spokojeny… Zadas misto,
cenovou hladinu,uroven,vzda­lenost…a vyplivne to mnoho moznosti s realnymi fotkami Tveho apartma ci pokoje…

Lyze-to je moje diagnoza...

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy