Máte tip na sjezdovku vhodnou pro učení tříleťáka? - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Technika jízdy Máte tip na sjezdovku vhodnou pro učení tříleťáka?

Máte tip na sjezdovku vhodnou pro učení tříleťáka?

31.12.2019 14:32:49 #1 

Příspěvků: 2

skranc

Ahoj lyžaři,

Potřeboval bych poradit. Vybouchlo nám ubytování v Krkonoších a tak sháníme narychlo na jarní prázdniny 15. – 22. něco jiného. Problém je v tom, že jsme chtěli naše nejmladší (3 roky) naučit lyžovat a zaplatit mu intenzivní kurz přes instruktora. Takto jsme to dělali s těmi většími a fungovalo to.

Jezdili jsme je učit do Luisina údolí, kde je pěkný modrý svah, minimum lidí a taková rodinná atmosféra.

Neměl by někdo z Vás nějaký typ, kam by se dalo jet? Máme ještě dvě děti (12 a 10 let) které by ocenili červenou, ale nutnost je právě dostatek modrých a možnost instruktorů.

Je nám asi jedno zda ČR nebo Rakousko, ale tříleté dítě moc nemá rádo dlouhé cestování autem, potřebujeme něco v rozumné vzdálenosti od Brna. V březnu potom jedeme se všemi na GrossGlockner resort, kde už jsme byli cca 4×. Takže kdo by chtěl na oplátku typ pak hotel Scol v Kalls je fantastický.

Nyní bych tedy potřeboval typ kam vyrazit nebo přímo na konkrétní ubytování. Pokud by se mi ozval přímo nějaký instruktor, který někde působí budu úplně nadšený :))

Honza

31.12.2019 15:00:05 #2 

Příspěvků: 2

skranc

>> #1, skranc, 31. 12. 2019 14:32:49

Ještě jeden detail. Malý chodí po obědě spát takže ježdění skibusy moc nepřipadá v úvahu.

03.01.2020 09:41:28 #3 

Příspěvků: 171

plamice žena

super pro malé děti je to na Božím Daru, areál Novako přímo pro rodiče s dětmi a začátečníky. Pokud jste celá rodina, jeden z Vás může být se staršími dětmi na Klínovci a malý prcek dělat první krůčky na Božím Daru. Na Klínovci je jinak taky školička a modré sjezdovky, ale bývá přeplněno. Výhodou Novaka je pojízdný pás pro výuku a pak hned vedle pomalý vlek poma – dcera se tam také ve třech letech učila. Jinak možná i tip Benecko u Vrchlabí? S ubytkem neporadím, objednáváme přes booking cokoliv je volného a cenově výhodného:-)

jsem jen samouk, co miluje lyžování

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy