Nákup zájezdu - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Itálie Nákup zájezdu

Nákup zájezdu

24.09.2020 14:06:07 #1 

hajkis

Ahoj, Jak nakupujete zimní zájezdy do Itálie. Já vždy jezdil na týden s nev damou, ale letos si u nich neumím v přijatelných cenových relacích vybrat. Střediska, kde jsem ještě nebyl a kam bych se rád podíval (Alpe Lusia,Civeta), zatím nemají v nabídce, a to co by mě zajímalo je oproti minulým letům drahé. Nakupujete někdo přímo přes stránky středisek, nebo hotel napřímo? Já mám zatím tuto zkušenost. Najít hotel na stránkách střediska je nadlidský úkol, protože se na těch stránkách nedá dobře filtrovat. Když hledám hotel s polopenzí do 500m od sjezdovky, jako na nev damě, tak to na stránkách středisek dobře nejde. Pokud hledám přes Booking, tak jsou ceny vyšší než u cestovky

• Kde nakupujete vy? Doporučíte někdo dobrý portál nebo je to beznadějné a Itálii je prostě nejlepší hledat v CK?
  • Dají se někde na stránkách středisek najít lyžařské balíčky (ubytování + skipas) obdobně jako jsou v Rakousku
  • Máte někdo zkušenost se slevami na skipas při nákupu napřímo?

Díky Jirka

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy