Plešivec: [Středisko] (strana: 5) - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Česko Plešivec: [Středisko]

Plešivec: [Středisko] (strana: 5)

26.01.2022 08:43:13 #121 

johnycek muž

>> #120, m3, 25. 01. 2022 22:30:32

Taky jsem byl asi do 12-ti a pořád pěkný državý, lidí bylo celkem málo. Byl bych i dýl, ale jelikož jsem měl odpoledne ténis, tak jsem to radši včas zabalil :-)

14.02.2022 21:37:55 #122 

HonzA_ muž

Nevíte co se dělo kolem e-shopu na Plešivci? Docela mne překvapila tahle informace na webu o tom, že jim návštěvníci napadali personál a vůbec jsem nepochopil co bylo za problém…

Já Igorovi ve Špindlu nesmrdím!
Fotky

06.02.2023 20:42:32 #123 

johnycek muž

Můžu jen doporučit. Zalidnenost unosna i pro sportovní jizdu na GS. Uprava nadprůměrná az vynikající.

10.02.2023 18:34:33 #124 

johnycek muž

Od pondělí do čtvrtka sjezdovky ala svetak, hlavně odpoledne, neskutečná deska. Nechápu, že Plešivecký pacienti umí šoupat souměrně celej kopec, fakt asi lepší technika :-) Sjezdovky jsou sice kratší než Jáchymovská nebo Parožnatka, ale daj se jezdit celej den na GS (hlavně Aida).

16.01.2024 20:08:51 #125 

johnycek muž

Včera a dnes jsem navštívil. Sice jezdí jen sjezdovka Hana 1800/310 a Renata 500/xx, ale na ty davy to vůbec nevadilo :-) . Jen škoda že Hana má pár rovinek, hlavně ta uprostřed je skoro dokopce a tím se dost ztrácí rychlost, takže na GS je to s přimhouřením voka. Na SL daleko lepší a krásná hravá sjezdovka. Včera naprosto nikdo při většině jízd jsem vůbec nikoho nepotkal, až jsem se chvílema bál :-) Dnes lidí asi 2× tolik + kurz asi 50 dorostenců. No aspon jsem měl nějaké publikum :-)

22.01.2024 08:11:35 #126 

VojtěchV muž

Tak jsem se tam taky konečně dostal. Holt zase jen částečně otevřené středisko, ale UŽ JSEM TAM KONEČNĚ BYL :-) Jako nechtěl bych lyžovat vždycky jen tam, ale celkový pocit jsem měl z místa na české poměry dobrý.

Já bohužel nemohl jet v týdnu. Středisko jsem volil tentokrát: aby tam nebyly takové fronty jako jinde, aby tam byla delší sjezdovka na kterou jsem měl výjimečně chuť a aby tam nebyl čerstvý sníh z děl na sjezdovkách v provozu nebo ještě hůře děla přes den zapnutá.

1. Fronty opravdu snesitelné, lidi hodně rozprostřeni na lanovkách a sjezdovkách, tak se aspoň tolik nečekalo.
  2. Delší hravá sjezdovka Hana je. Jak píše johnycek, tak minimálně ta rovinka pod lanovkou už je trochu moc pomalá, ale v tom terénu nic lepšího vymyslet asi nejde. Zase musím uznat, že dokud tam tahle sjezdovka nebyla vůbec, tak ta strana na Pstruží musela být úplně o ničem
  3. Dělá zapnutá opravdu mimo provozní sjezdovky.

Největší negativum byly jednoznačně ty dva hangy na Haně ve spojení s množstvím a složením lyžařů. Ráno s manžestrem, dalo se na nich krásně krájet tak hodinu. Jenže pak najely rodiny s dětmi a vyšoupali to na tu desku, co je pod tím, kolem desky se udělaly muldy a celá tato plocha se zaplnila lyžaři od nejrychlejších po nejpomalejší. No bál jsem se o sebe i o ostatní. Tyto úseky jsem si nazval pro sebe ten den „nelidské“ :-) A bohužel za 4 hodiny dva výjezdy horské služby…

22.01.2024 21:02:30 #127 

johnycek muž

>> #126, VojtěchV, 22. 01. 2024 08:11:35

Chlapi říkali, že to na víkend bude už mimo černý vše open. Pak si to asi rozmysleli, když koukli na předpověď, že bude obleva a pokračovali v zasněžování. V sobotu jsem se stavil kolem poledne v půjčovně ve Pstruží pro boty dcerce(maj tam pěkný nový za pakatatel půjčovný) a parkoviště full. Si říkám, že to muselo bejt maso když jely jen 2 sjezdovky. Musíš někdy přijet, až to bude puštěný vše, fakt se dá i na GS např. po Aidě, i když jsou u lanovek fronty. to se s Klínovcem vůbec nedá srovnávat. Tam když je u lanovek frontička, tak jsou sjezdovky přeplněný. ;-)

23.01.2024 09:43:26 #128 

VojtěchV muž

>> #127, johnycek, 22. 01. 2024 21:02:30

Já s tím neměl problém. Předem jsem věděl, co je otevřené, bylo to spojené s decentní slevičkou a opravdu celý den se naplno zasněžovalo na zavřených sjezdovkách, což bylo vzhledem k počasí správně. Pod zapnutými děly bych jezdit nechtěl. I když jsem nějaké remcání na počet otevřených sjezdovek na lanovce zaznamenal. Stejně tak by se remcalo na ta děla, kdyby tam lidi pustili :-)

Jo, parkoviště byla v sobotu plná prý již kolem desáté. Myslím, že to bylo napříč republikou všude podobné.

24.01.2024 14:30:41 #129 

johnycek muž

Dnes bohužel pro silný vítr out of order lanovka ze Pstruží. Tak jsem přejel na Potůčky, tam je to v závětří. Na parkovišti v 10 h hláška +8 st. a chcandál. Pršet přestalo asi za půl hodky a dokonce vylezlo i slunce. Říkal jsem si to bude kejda. tvl a vono hovno sjezdovka, jak když ji prosolíš. Na těch +8 krásná deska , co se nedrolila, místy dokonce led 8-O teda ten slalomáček u vleku, ta druhá sjezdovka byla firnová kaše.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy

Je technika správná?

původní bazar

1

NĚCO Z HISTORIE

"Brahma"

Lindsey Vonn-Kildow

Sella Ronda: [Středisko]

Plastika křížového vazu