K2 jako dobrá volba? - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

K2 jako dobrá volba?

17.11.2008 15:25:50 #1 

administrator

(Hana, smilke@seznam.cz) Ahoj všichni, ráda bych nějaké zkušenosti se značkou K2. Mám nabídku na lyže T9 LOTTA LUV, ale nejsem si jistá ve značce. Několik let jsem měla Dynastary, s kterými jsem byla velmi spokojená a hodně toho vydžely, tak bych ráda něco podobného. Já: 165/57, troufám si říct, že dobrá lyžařka, ale přesto žádný profík, tak aby lyže držey i na neupraveném povrchu. Díky za radu a případné doporučení jiných.

17.11.2008 16:58:49 #2 

administrator

(Pavlos, ) Podle mě je K2 výborná volba. Propracoval jsem se k nim postupně přez Rossignoly , Fischery a Blizzardy a na K2 nedám dopustit. Na nich jsem poznal kouzlo širokých lyží.
Příští sezónu nahradí moje stávající K2 nové K2 Recon z výprodeje sezony 08/09.

17.11.2008 17:09:39 #3 

administrator

(HOnza, jv5p@e-nisa.cz) jakékoli obecné hodnocení ve smyslu porovnání jednotlivých dobrých („světových“) značek jak si ho asi představuješ by mohl nejspíš udělat Ivan, ale troufám si říct, že u každé značky jsou lyže ve skupinách pro to které užití velmi srovnatelné jak z hlediska užitných vlastností, tak i trvanlivosti a ceny – takže klidně můžeš vybírat podle designu, barvy a dalších „ženských“ měřítek. Termínu „držely na neupraveném povrchu“ moc nerozumím (je to asi jako bys řekla „pověsit se na podlahu“, abych se pokusil o příměr :-)…). Pokud ti jde o držení na ledu a zároveň chceš aby lyže projížděla co nejpohodlněji neupravený terén nebo jarní srágory, pak jsou to požadavky na téměř opačném konci spektra požadavků. Použuju-li příměr, tak je to jako chtít nízkej sporťák do terénu :-)… Ale i s tím je možný se nějak kompromisně vypořádat – tady ti jistě někdo (na rozdíl od mojí obecné úvahy) poradí konkrétní tip, možná ti schválí i tu nabídku na 79 LOTTA LUV :-) – typově jsou OK, značka je to výtečná (ostatně jako ostatní už desítky let „profláknutý“ :-))

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

22.11.2017

Galtür - stará horská vesnička s novými nápady

Horská vesnička na konci údolí Paznaun v 1 600 m n....
21.11.2017

Rozloučení s Milanem Špačkem

V polovině listopadu se severomoravští lyžaři rozlo...
20.11.2017

Česká lyžařská reprezentace: jasná odpověď na nepříjemné otázky

V rozhovoru pro loňské listopadové SNOW 98 označil ...
19.11.2017

Vyhlášení vítězů soutěže o exkluzivní dámské lyže Elan a 9 tašek k tomu!

Soutěžit o exkluzivní lyže Elan Delight Black Editi...
18.11.2017

SNOW tour: Monínec – „revoluční“ lyžování

17. listopad máme pevně spojen s revolucí, a to nov...
18.11.2017

Jak se v Česku financuje lyžování

Loni se začaly do veřejného prostoru dostávat infor...

Diskuze o lyžování

Na hrudi obra obláček zlatý

dnes 20:29:11 od Harry

Lange vs. Salomon

dnes 20:00:44 od Marek Bednář

Lusti nebo Atomic,.....

dnes 17:35:10 od Jaroslav Mrázek

Kam v listopadu?

dnes 13:18:31 od lukaa

#MeToo

dnes 10:54:54 od Jarda K

Lyze - zacatecnik