LYŽOVÁNÍ NA FILIPOVĚ - JIŽ NIKDY VÍCE - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ
Domů Diskuze Česko LYŽOVÁNÍ NA FILIPOVĚ - JIŽ NIKDY VÍCE

LYŽOVÁNÍ NA FILIPOVĚ - JIŽ NIKDY VÍCE

20.01.2009 11:36:45 #1 

Příspěvků: 8275

administrator

(lyžař, ) LYŽAŘSKÝ AREÁL FILIPOV V BÍLÝCH KARPATECH – Velká nad Veličkou Můj názor na tento lyžařský areál, JIŽ NIKDY VÍCE. Lyžuji od svých tří let tedy již více jak třicet let. Lyžujeme celá rodina, včetně dětí. Ovšem to co předvedl personál tohoto vleku jsem nezažil nikde. POKUD VÁM DĚLÁ DOBŘE KDYŽ NA VÁS A VAŠE DĚTI VULGÁRNĚ ŘVE OBSLUHUJÍCÍ PERSONÁL, JEĎTE NA FILIPOV. Koupili jsme si permanentky. Ovšem pozor, ceny které uvádějí ve svých cenících nejsou v pořádku. 12 bodů zaplatíte za jízdu i když dle ceníku máte platit jen 9,– Na dotaz, zda je to v pořádku, jsme dostali odpověď, že ano. Musí přece svítit. Dle ceníku ale denní jízdenka stojí 8 bodů a večerní (se světlem) 9 bodů. Nu co, to přežijeme. PROČ BYCH NA LYŽOVÁNÍ VE FILIPOVĚ již NIKDY nejel? Dcera má 6 let. Lyžuje velice dobře, ale Pomu si nenasadí. Personál vleku se ale rozhodl, že prostě naše děti toto naučí. Podotýkám, že vzhledem k parametrům vleku je to problém i pro dospělého. Požádal jsem vlekaře (kterého má přezdívku Krakonoš, kvůli dlouhým vousům), aby dceru nenutil se toto učit. Přesto každou jízdu nutil šestileté dítě aby si pomu nasazovalo. Opět jsem ho upozornil, že až se to bude chtít naučit, tak mu to dcera sama řekne. Dále ji nutil. Manželka ho upozornila, když už dítě mělo slzy v očích, že si prostě nepřejeme aby naše dítě vychovával. Druhá dcera, která má 4 roky to samozřejmě taky těžce prožívala. Vše vyvrcholilo v okamžiku, kdy děti odmítli dále lyžovat, protože přes slzy již neviděli na sjezdovku. Šli jsme do pokladny s tím že vracíme permanentky. Pokladní se divila, že vracíme tolik bodů. Manželka jí řekla, že vlekař odmítá dětem pomy nasazovat. Načež pokladní, přestože jsme ji o to nežádali, zavolala “Krakonoše“, který prohlásil, že to ty děcky naučí i kdyby co bylo. Že všichni lžeme apd. No prostě slovní průjem. Načež se přidal „bufetář“ s prohlášením, že pokud se nám něco nelíbí ať vypadneme. Načež jsem přijel já. Děti plakaly, protože dva dospělí chlapy řvali na mou ženu, že je lhářka, ať vypadneme apd. Bufetář mě požádal abych se k věci vyjádřil. Přestože mi „Krakonoš“ neustále skákal do řeči, zopakoval jsme, že jsem ho několikrát požádal aby nevychovával naše děti a že jsem ho prosil aby ji tu pomu dával, tak jak je to všude normální. Načež se mi bufetář začal omlouvat. Ovšem „Krakonoš“ začal znovu na nás všechny řvát. Super situace, děti byly tak VYSTRESOVANÉ, ŽE JEN PLAKALI A TŘEPALY SE JAK OSIKY. Manželka byla úplně mimo. Všichni na nás koukali. Požádal jsem personál, ať už naši situaci neřeší. Že vracíme permanentky na kterých bylo ještě celkem přes 300 bodů a že jedeme domů. Personál odmítal permanentky převzít. Takže nakonec to vypadalo, že přijdeme 300 korun za body (což je naše blbost) ovšem i o dalších 400, kterými jsou permanentky zálohovány. Situace byla neudržitelná. Nakonec po nátlaku nám vrátili alespoň zálohy za permanentky. PROTO LYŽOVAT NA FILIPOV JIŽ NIKDY NEMŮŽEME JET. Doufám, že se zodpovědné osoby k věci vyjádří. Přejeme všem pohodovou lyžařskou sezónu. JK

20.01.2009 17:08:11 #2 

Příspěvků: 8275

administrator

(Honza, ) Podle http://www.skifilipov.info/kontakt.htm je provozovatelem areálu Sportovní klub lyžování Veselí nad Moravou, Masarykova 1034, 698 01 Veselí nad Moravou. V kontaktech je i telefon na prezidenta klubu (Luboš Žák) – 602 590 138. Jako první krok bych se na něho obrátil a požadoval nějakou kompenzaci a upozornil ho, že není problém celou záležitost medializovat.
Další postup je např. přes ČOI, škoda že nemáte nějaké svědky celé události mimo rodinu.

20.01.2009 17:42:49 #3 

Příspěvků: 8275

administrator

(Ski filipov, skifilipov@seznam.cz) Vážená rodino Kočišová, po prošetření Vaší stížnosti jsme došli k závěru, že Vaše zpráva je lživá a nezakládá se na pravdě pokud do zítřka 8 hodin nestáhnete všechny vaše příspěvky ze všech webových stránek kde jste to umístnili a zroveň se veřejně neomluvíte na každém webu, kde jste to umístinili podáváme na vás trestní oznánení za veřejnou pomluvu na policii čr (máme svědky jak z řad veřejnosti tak k vaší smůle i z řad Policie ČR kteří byli přímo účasni vašeho incidentu a jsou ochotni svědčit). S pozdravem Hudeček Ivo jednatel SKI-Filipov

22.01.2009 12:52:39 #4 

Příspěvků: 8275

administrator

(Petr Socha, petr.socha@snow.cz) Vážení přátelé, za provozovatele portálu SNOW.CZ uvedu, že diskuze není zpětně editovatelná, tedy že uživatel nemůže stáhnout svůj příspěvek bez zásahu administráta. V případě Vašeho zájmu o stažení příspěvku, prosím pište na tomas.roba@snow.cz. Děkuji, Petr Socha

22.01.2009 17:35:06 #5 

Příspěvků: 8275

administrator

(martin, ) žijeme v relativně svobodném státě a každý má právo vyjádřit svůj názor, navíc pokud jste jim peníze nevrátili a nechtěli s nimi komunikovat tak případ spadá opravdu pod jikci ČOI a všem kteří si toto přečtou tak v okolí radši na Slovenskou stranu třeba na Pezinskou Babu, nebo u nás Stupava, Břestek, Mikulčin vrch, Němčičky, u tohoto případu jsem nebyl ale obecně vzezření personálu u tohoto plácku a jejich chování by odpovídaly popisované situaci

30.01.2009 16:07:10 #6 

Příspěvků: 8275

administrator

(Miroslav Kouřílek, kourilek@seznam.cz) Dobrý den pane Hudeček reaguji na vaši reakci vůči rodině Kočišových, já do arealů SKI-Filipov jezdím rád ale co tady popisuje rodina Kočišových to je samozřejmě pravda, já jsem byl takových událostí svědkem při každém lyžování ve vašem areálu, jenom se divím že nereaguje více rodin není vlekař jako vlekař ale jeden dělá problémy stále, příště si vezmu kameru a vše natočím.Rodinu Kočišových neznám ale velice rád poskytnu mnou pořízené záběry které teprve vzniknou(jsem na sto procen přesvědčený že takové záběry budu mít) rodině kočišových pro obranu před vaším trestním oznámením. Opakuji jezdím k vám rád lyžovat máte rodinný areál proto jsem vždy rozčarován z chování některých členů SKI FILIPOV. děkuji a přeji pěkný den Kouřílek M.

17.09.2009 23:50:48 #7 

Příspěvků: 8275

administrator

(Martin, info@leogang.cz) U nás už nelyžuji několik let. Kdykoliv jsem byl kdekoliv v ČR s dětmi lyžovat, skoro vždy jsem měl konflikty s obsluhou vleků. Buďto dětem ujížděly kotvy, to na mne jednou řval vlekař, proč jsem si na učení vybral zrovna jeho vlek, nebo bylo málo lyžařů a vlek byl s tímto odůvodněním zastaven. Případně nebylo kam na toaletu, atd.atd. Opravdu, každé lyžování u nás byl malý horor. Nyní jezdím lyžovat do Rakouska, kokrétně do Leogangu. Je tam příjemný personál, který si váží každého lyžaře.

19.09.2009 01:21:08 #8 

Příspěvků: 8275

administrator

(radek, ) dekuji za upozorneni, sem tedy opravdu nepojedu.

20.09.2009 18:24:18 #9 

Příspěvků: 8275

administrator

(emil, ) Ale na leogang.cz je již vše v sezóně obsazeno nebo zamluveno, tak budu muset zase zůstat v Česku… Ale myslím že nebudu litovat Vlekaři většinou pomůžou a když je možnost, tak i zpomalí vlek. Když ujede kotva, tak nejsou nervózní. Maximálně, když už je to častěji, poradí, aby šly děti na menší a pomalejší vlek, kde se to naučí.

20.09.2009 22:13:39 #10 

Příspěvků: 8275

administrator

(Petr, ) Ahoj vespolek, já nevím jestli to nebude od věci, ale naše děti jsme naučili jezdit jezdit na vleku Dobrá Voda (těsně před Jabloncem, směr od Prahy) malá sjezdovka cca 400 m. Je tam Poma vlekaři super, v životě jsem tam nezažil nějaký problém. Dítěti pomohou kdykoliv to samo nezvládá a ještě se ho snaží sami motivovat, že příště to už určitě bude lepší popř. zpomalí vlek. Navíc je na celou sjezdovku vidět i z hospůdky hned vedle vleku :-))) to je taky takové docelá malé bezvýznamné plus.

21.09.2009 13:48:23 #11 

Příspěvků: 8275

administrator

(Krab, ) Celkem se divím, protože zatím má zkušenost praví, že čím menší areál, tím ochotnější obsluha. A třeba na Monínci nám v dubnu i zrychlili kotvu a zkrátili nástupní interval, abychom si na GS na skoro prázdné sjezdovce zajezdili dosyta.

21.09.2009 23:27:23 #12 

Příspěvků: 8275

administrator

(Danny, ) No s temi vlekari je to ruzne, kazdy clovek je jiny a s tim nikdo nic neudela. Ja osobne delam lyzarskeho instruktora na Zlatniku v Beskydech a tamnejsi vlekari patri mezi nejlepsi ktere jsem mel moznost poznat. Decka sami motivujou, sami jim na pom pomahaji, kolikrat s kazdym ditetem bezi i vice jak 20 metru, coz chce podle me kolikrat silne nervy…

29.09.2009 09:54:46 #13 

Příspěvků: 8275

administrator

(ttw, servis@vistacar.cz) Přidám jedno středisko na naučení malých dětí z vlastní zkušenosti. Je to Ždiar Strednica – sice Belianské Tatry ( celkem dost z ruky ) ale výběr vleků různý podle rychlosti jízdy ( kromě jedné kotvy vše tatrapomy ) , pohodové sjezdovky do protisvahu a aspoň dle mé zkušenosti – max. ochota vlekařů.

29.09.2009 16:22:03 #14 

01.10.2009 16:33:11 #15 

Příspěvků: 8275

administrator

(karel, acarczeman@atlas.cz) Dobrý den ,děkujeme za upozornění rovněž tam lyžovat nepojedem nejhorší na tom je že to odnesou děti nad tím se zamyslete a jestli provozujete rodinné lyžování a vaši zaměstnanci podávají takové výsledky jak je to patrné i z jiných komentářů tak se zamyslete.Rodinám včetně těch nejmenších dětí doporučuji Lipno-Kramolín supr atmosfera pro rodiny a pro děti a neznám že by mi dvojčata nezvládla vlek a vlekař vždy z úsměvem nepomohl a třeba nepřibrzdil i dítěti pomohl na lyže a vy kdo tohle neumíte tak to nedělejte

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy