Head pro chlapa - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Head pro chlapa

02.02.2009 18:18:07 #1 

administrator

(Milda, mimilda@seznam.cz) Nazdar všichni.Tak jsem tady pročetl vše co se dalo a stejně jsem z toho nemoudrej.Můžete mi někdo poradit carvy pro mě? Výška 182 váha 90 věk 46.Upřednostňoval bych značku Head.Nějak jsem si na ty svoje starý Heady zvykl a chtěl bych zůstat věrný.jsem z těch rad fakt na větvi.Ono totiž v jednom Intersportu my doporučil prodavač Head Xenon 9.0 délku 170cm za 9 200,–kč.Head Xenon 6.0,které jsem chtěl, zavrhnul protože jsou prý měkké, a v druhé prodejně postavil jeho kolega vše na hlavu a doporučil mi zase Xenon 6.0 a kratší.Do teď jsem jezdil na Head Cyber X44 ,délka 170cm z roku nula(před lety mi je poradil prodejce v bazaru,ale moc dobře se mi na nich nejezdí). Jsem fakt rekreační lyžař,nejraději na upravenejch kopcích.Žádný závodník co chce být co nejrychleji dole.Rád se „kochám“:-).Budu rád za každej tip,jen mi prosím nedávejte vybrat z deseti druhů:-). Díky a všechny zdravím.Milda

02.02.2009 19:24:28 #2 

administrator

(Danny, ) rekl bych jedno, v intersportu bych si nenechal poradit ani s koupi tricka, natoz pak takove veci jako jsou lyze…

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy