A aby toho nebylo málo, ve čtvrtek 7. 3. můžete na vleku JIZERKA – FREESTYLE AREA jezdit celý den za 50 % ceny tj. 170 Kč. Tato akce je připravena ve spolupráci s RegionCard Krkonoše a slevu lze zakoupit na pouze na této adrese.


O víkendu 9. 3. bude na Aldrově probíhat akce K2 winter tour 2013 kde České zastoupení značky K2 skis letos opět přichází s možností testování a vy tak máte možnost vyzkoušet lyže nové kolekce 2012/13 přímo na svahu. K dispozici bude vždy kolem 40 párů pánských a dámských lyží různých kategorií a to včetně lyží s technologií Rocker a ROX.V týdnu od 10.-15. 3. bude na vleku JIZERKA – FREESTYLE AREA probíhat All Stars Freeski Camp 2013. Profesionálnímu coachingu v jednom z nejlepších snowparků v ČR budou věnovat členové české freeski reprezentace Pepe Kalenský a Robin Holub, kteří si v nabité sezóně najdou čas mezi závody světového poháru a budou připraveni předávat svoje letité zkušenosti v průběhu pětidenního kempu. Hlavním cílem kempů pořádaných Freestyle Academy je jezdecký progres všech účastníků bez rozdílu zkušeností, vítáni jsou jak úplní začátečníci, tak pokročilí. Více informací a rezervace na http://www.freestylearea.eu/…ki-camp-2013V minulých dnech proběhlo na vleku JIZERKA – FREESTYLE AREA MČR ve snowboardingu, zde se můžete podívat na welcome video:

VITKOVICE SPOT CZECH SNOWBOARDING from BURGproduction.cz on Vimeo.


V sobotu 23. 3. 2013 vás v lyžařském areálu ALDROV čeká tradiční příjezd Krakonoše. Jako každý rok i letos se můžete těšit na spoustu her, jídla, pití, zábavy a přejezd jezírka. Samozřejmostí jsou soutěže o hodnotné ceny a masky jezdí ZADARMO!

Od 16. 3. začíná na ALDROVĚ vedlejší sezóna, kdy si u nás zalyžujete za velmi příjemné ceny. Ještě pro vás ale určitě připravíme několik akčních nabídek, a proto sledujte náš web www.skialdrov.cz nebo facebook

http://www.facebook.com/…007155661123 a budete zavčas informováni.

Po celý měsíc březen je stále možnost ve Vítkovicích každou středu vyzkoušet zážitek Jízdy se psím spřežením. Více informací na http://www.skialdrov.cz/…onosich.aspx


Lyžařský areál - informace o Skiareálu ALDROV

Lyžařský areál Aldrov leží v nadmořské výšce 733 m n. m. a lyžaři si zde mohou vybrat jednu ze čtyř sjezdových tratí. Tři se nacházejí na lanové dráze nazvané Prezidentský expres a jedna na vleku Jizerka – FREESTYLA AREA snowpark.

Čtyřsedačková lanovka Doppelmayr překoná výškový rozdíl 135 metrů během několika minut a každou hodinu přepraví až 2400 osob. Takže málokdy se stane, že byste na dolní stanici museli strávit více jak deset minut čekáním. Pojezdový pás vás od branek doveze až k najíždějící lavici lanovky. Otevírání lanovky se zúčastnil prezident Václav Klaus, proto byla nazvána Prezidentský expres.Vlek Jizerka je také od firmy Doppelmayr, s přepravní kapacitou 1200 os/hod. a s černou sjezdovkou.

Díky umělému zasněžování nabízí areál vynikající podmínky začínajícím i pokročilým lyžařům po celou zimu. Na své si tu přijdou i milovníci večerního lyžování, protože sjezdovky jsou osvětlené.

Ski areál disponuje veškerým zázemím počínaje občerstvením a konče půjčovnou a servisem lyží a snowboardů - to vše v horské boudě Aldrov, která se nachází u dolní stanice lanovky.

www.skialdrov.cz