U příjezdu z obou směrů, jak od Třince, tak ze slovenské strany, si pohlídejte sjezd z hlavního tahu na Mosty u Jablunkova. Areál stojí doslova vedle této silniční tepny, ale sjezdy k areálu jsou ve vzdálenosti zhruba pěti kilometrů.

Páteřním dopravním zařízením je zalomená rychlá tatrapoma, která vás vyveze na červenou sjezdovku. V její pravé části si zařádíte i na slalomových lyžích a vaše dítě může jet pod vaším dohledem po druhé straně sjezdovky, která má mírnější charakter blížící se modré. Sjezdovka vás pohodlně svede na stejné místo k turniketům. Funguje zde bezkontaktní odbavovací sytém.

Občerstvit se můžete přímo u vleku klasickým fastfoodem, kde v nejbližší době najdete zdravou kukuřici CornStar od Bonduelle a horké nápoje Hotfruits a HotHerbs. Během přestávky, kdy necháváte odpočinout své nohy, se mohou děti zabavit hraním her, jako airhockey nebo stolní fotbálek. Na oběd je nejlepší volbou dřevěná restaurace Grůň, která zaujme robustním stylem - i barové židle jsou vytesané z velkých špalků. Denní nabídka chutných pokrmů začíná na cenách pod 100 Kč. Wi-fi k dispozici.

Areál je v provozu denně od 8.30 do 16.00 a kromě 380 Kč na celodenní permici (na Skipasomat.cz nyní za 190 Kč) si připravte i 100 Kč na vratnou zálohu za čipovou kartu. Zajímavostí je možnost výhry vaší útraty v areálu přes RedCrox – více info na pokladně.
Večerní lyžování je v provozu už od 17.00 poté, co svah přelízne rolba a i v podvečer vás tak čekají varhánky.


U dojezdu sjezdovky mohli lyžaři i pěší návštěvníci areálu zaskočit na ochutnávky sladké kukuřice Bonduelle a výtečných nápojů HotFruits od partnerů, kteří se připojili ke SNOW tour 2013. Vedle milých hostesek probíhala v oranžovém stanu SNOW i tipovací soutěž, a výherci si domů odnesli třeba vestu SNOW, roční VIP předplatné a další hodnotné ceny. Kromě soutěže bylo možné vyzkoušet a zakoupit některou z čepic české značky COOLICH či vyzkoušet a za zvýhodněné ceny zakoupit lyžařské brýle DR. ZIPE. Věřte, že s brýlemi budete hvězdami svahu!Mimo lyžování vám areál nabídne celoroční bobovou dráhu. V letních měsících si zde můžete zaskákat na velkých trampolínách, vyzkoušet kosmický trenažér aquazorbing aj., sledujte http://www.skimosty.cz/index.php?…

Tip: Na slovenském hraničním přechodu Svrčinovec najdete zmenšeninu Eiffelovky, která je krásně nasvícená. Zajížďka z areálu je cca 5 km.