Dobrý den,

jmenuji se Péťa a chtěl bych vás poprosit o pomoc.

Narodil jsem se před třinácti lety a jako následek komplikovaného porodu mi byla diagnostikována dětská mozková obrna. Kvůli tomu mám zasažené obě dolní končetiny společně s jednou horní končetinou. Jsem plně odkázán na invalidní vozíček a pouze za pomoci a neustálé opory druhé osoby jsem schopný se postavit a udělat pár krůčků. I přes svůj handicap s menší pomocí a kompenzačními pomůckami velmi rád sportuji, lyžuji, jezdím na kole, plavu… a užívám si života.

Mám za sebou mnoho operací a rehabilitací. Loni jsem byl i v ADELI Medical Center v Piešťanech, kde mi pobyt velice prospěl a napomohl tak ke zlepšení mého zdravotního stavu. Moc rád bych se tam vracel, ale bohužel tato rehabilitace není hrazena zdravotní pojišťovnou a stojí 85 000 Kč za čtrnáct dní léčby (bez ubytování a stravy). Aby mi rodiče umožnili lepší pohyb v mém přirozeném, domácím prostředí, koupili starší dům, který budují na bezbariérový. Tato přestavba je pro nás finančně náročná a v současné době je pro nás nemožné léčebný program finančně zajistit. Proto bychom vás rádi požádali o finanční pomoc.

Pokud budete tak laskaví a přispějete, umožníte mi absolvovat další rehabilitační léčbu a možná udělat ten vysněný samostatný první krůček.
Mockrát děkujeme za vaši podporu a případné příspěvky!
Péťa s rodinou

Více informací nebo cokoliv:
petrsekanina@email.cz
nebo
http://cz.appa.eu/?…

Pokud byste chtěli pomoci, číslo účtu je

2000559145/2010

(do zprávy pro příjemce napište Petr Sekanina)