Ski centrum Říčky v Orlických horách, které se rozkládá na vrchu Zakletý v nadmořské výšce 740-992 m, je obklopeno malebnou lesní krajinou a nádhernými hřebeny Orlických hor. Už při první návštěvě může člověk doslova nasát příjemnou zimní horskou atmosféru. Není divu, že výlety na sněžnicích na hřebeny hor se školenými instruktory Ski centra jsou tu tak oblíbenou formou relaxace. Moderní zázemí, pohodlná čtyřsedačková lanovka doplněná několika vleky, nejnovější plně automatizovaný systém výroby technického sněhu a výhodná orientace až 1 500 m dlouhých sjezdových tratí činí z tohoto areálu bezpochyby jedno z nejlepších středisek sjezdového lyžování v Orlických horách.Komfortní a prostorný vytápěný Ski restaurant s rozlehlou venkovní terasou a proskleným barem je příjemným místem oddechu nejen pro rodiny s dětmi. Neomezené free wi-fi připojení je samozřejmostí v celé centrální části areálu, kde je denně k dispozici mnoho doprovodných služeb od ski servisu a Lyžařské a SNB školy „U smrku“, až po úschovnu či půjčovnu lyžařského vybavení. Ta prošla před nadcházející zimní sezónou celou řadou inovací a díky širokému kvalitnímu sortimentu a kvalifikované obsluze s dlouholetou zkušeností dokáže vyhovět různým individuálním přáním i potřebám. V nabídce nechybí samozřejmě ani helmy či chrániče páteře různých velikostí. Bezpečnost při lyžování je v Říčkách totiž jednou z hlavních priorit, což dokazují i statisícové investice do nových ochranných matrací, které se svou zářivě žlutou barvou lemují všechny sjezdovky.se přes den rozhodně nebudete. Víkendy jsou nabité předváděcími akcemi lyžařského a SNB vybavení, kde má každý možnost si zdarma vyzkoušet nejnovější špičkové produkty prémiových značek. Nechybí ani lyžařské závody pro veřejnost, kde si každý může na černé sjezdovce vyzkoušet, jaké to je závodit v brankách profesionálně vystavěného obřího slalomu. Svou lyžařskou stopu na zdejší „Slalomce“ zanechalo v průběhu každoročních mezinárodních lyžařských závodů pod názvem SKIINTERKRITERIUM už spousta známých lyžařských jmen od Šárky Strachové (Záhrobské) po sourozence Kosteličovy.


Kvalita roste, ceny však zůstávají

Návštěva Ski centra není pouze a jen o lyžování, ale je to především zážitek. A ten se daří v areálu s každým rokem o velký kus vylepšit. Ani tato zimní sezóna i přes všeobecně nepříznivé klimatické podmínky není výjimkou. A co víc, oproti minulé zimní sezóně nevzrostly ceny jediné služby ani o korunu! Říčky jsou jasným důkazem toho, že zkvalitňování služeb se nemusí vždy nutně odrazit v cenách skipasů.

Kromě toho, díky nově zrušenému jízdnému ve skibusu má každý návštěvník jistotu, že když vyrazí do Říček, zaplatí opravdu jen za samotný skipas. Doprovodné služby jako skibus, parkování, či přibližovací vlek do Ski centra jsou totiž naprosto zdarma. Děti, ročník narození 2008 a mladší, taktéž nemusí na lanovce platit vůbec nic. Zavedeným standardem je i celá řada slev pro rodiny s dětmi, seniory, či školní kurzy.Díky nově vybudovanému projektu „Partnerští ubytovatelé Ski centra Říčky v Orlických horách“ má dokonce každý, kdo se ubytuje u smluvního ubytovatele Ski centra, nárok na 20% slevu na 3 a vícedenní skipasy (www.skiricky.cz/ubytovani). Milým dárkem jsou i nově zavedené dárkové poukazy na skipasy. Řada nových webkamer s live přenosem snímá každý kousek Ski centra. Denní zpravodajství o sněhových podmínkách a akcích pro daný den můžete obdržet každé ráno přímo na Váš email, který stačí pro obdržení každodenních aktuálních informací pouze jednoduše zadat do databáze na webu Ski centra www.skiricky.cz.

Heslo: Sjezdovky pro rodiny s dětmi i zdatné sportovce

www.skiricky.cz