Hlavním bodem programu, který začne v 9 hodin ráno a skončí v 16 hodin odpoledne, i nadále zůstává test centrum předních snowboardových značek, díky kterému si každý může zdarma zapůjčit a na svahu vyzkoušet nejnovější snowboardové vybavení. Nedílnou součástí je také bezplatná výuka snowboardingu, během které jsou k dispozici cenné rady profesionálních trenérů. Zájemci se tak mohou zlepšit ať už v samotných základech jízdy, tak i ve freestylovém ježdění ve snowparku. Centrem celé akce bude stanové městečko postavené jen pár metrů od hlavního vleku v areálu na dojezdu místní největší sjezdovky.

Freestylový závod pro juniory

I na Karolince se pojede další závod v rámci Junior Freestyle Tour, kterou mimo jiné podporuje organizace Czech Snowboarding. Mohou se ho zúčastnit všichni junioři do 15 let včetně a jede se o řadu zajímavých cen od sponzorů. Body z toho závodu se zároveň započítávají do celé tour, jejíž celkoví vítězové získají další zajímavé ceny.

“Letošní ročník je co do programu jednoznačně nejnabitější ze všech, co jsme doposud připravovali,” říká organizátor akce Martin Večerka. “Snažíme se zaměřit na rozšíření programu tak, aby Just Ride! byl ještě zajímavější pro všechny návštěvníky hor. Na své si tak přijdou jak mladí snowboarďáci, tak rodiče s dětmi,” dodává Večerka.

Kamerky, drony, fotky

Půjčovat se ale nebudou zdaleka jen snowboardy. Vyzkoušet si “na vlastní kůži” bude možné i nejnovější malé akční kamerky nebo fotoaparáty a speciální novinkou je také prezentace dronů - malých vrtulníků se zabudovanou kamerou. U velkoformátové fotostěny se bude moci každý se svými kamarády nebo rodinou nechat vyfotit od profesionálního fotografa a fotku dostane vytištěnou rovnou na místě.

Výše uvedené ale zdaleka není vše co během dne Just Ride! nabízí. Je toho mnohem více, a proto doporučujeme sledovat stránku www.just-ride.cz. Po skončení denní části akce nekončí, protože jako na každé správné snowboardové akci následuje velká afterparty, na které vždy vystoupí přední čeští DJs a skončí až v ranních hodinách.

“Chceme, aby se lidé na Just Ridu především bavili, ničím se nestresovali, zažili super den na kopci a večer na afterparty. Není důležité, na jaké úrovni jezdíte, jestli dáváte triky v parku, jen tak si zatáčíte na sjezdovkách nebo se prostě teprve učíte jak na to. Jediné podstatné je to, co nás všechny baví a spojuje - samotný snowboarding ve všech svých formách. A právě proto se snažíme dosáhnout toho, aby Just Ride! byl vždy událostí, kde se potkávají lidé s tímhle společným zájmem,” dodává Martin Večerka.

Termíny a místa konání:

sobota 27. února 2016 /// Karolinka
sobota 6. března 2016 /// Špičák na Šumavě


www.just-ride.cz

www.facebook.com/…ide.justride


Hlavní partneři:
Budweiser Budvar, Samosebou.cz, Sony Action Cam, Jack Daniel’s

Partneři:
Red Bull, Fujifilm, Nev-dama, Accent, Freestyle Kolbenka

Mediální partneři:
Prima Cool, Óčko, Radio Černá hora

Video z první zastávky v Deštném:


Video z druhé zastávky ve Špindlerově Mlýně:


Video z třetí zastávky na Dolní Moravě:


Video ze čtvrté zastávky na Neklidu: