Funline trať Pec pod Sněžkou

Funline trať na v Peci pod Sněžkou je postavena na sjezdovce Smrk. Díky své délce více jak 450 m (nejdelší v ČR), několika klopenkám, terénním vlnám a unikátním 8m průjezdovým tunelem si zábavu užijí malí i velcí lyžaři či snowboardisté. V rámci programu Funline Tour se v průběhu dne bude po trati pohybovat profesionální fotograf a kameraman.

Testování lyžařského a snowboardového vybavení K2

V Peci pod Sněžkou bude možnost bezplatného testování amerického výrobce lyží K2 skis a snowboardového vybavení K2 snowboarding pro dospělé i děti. Můžete si tak bezplatně otestovat kvalitní lyže, lyžařské boty, snowboardy, snowboardové vázání a dětské velikosti snb bot. Testcentrum K2 najdete v prostorách hlavních kasy na Javoru a využívat ho bezplatně můžete po celou neděli s příslušným informačním servisem od zástupců distributora právě značky K2.

Bezplatná výuka klasického snowboardingu a lyžování

Ve spolupráci s lyžařskou školou SkiResort LIVE proběhnou také dva bezplatné výukové bloky, kde se pod vedením profesionálního instruktora lyžování a snowboardingu mohou Vaše děti zdokonalit. Výukové bloky budou přizpůsobeny a určeny především dětským zájemcům, kteří již sjedou kopec a zvládají jízdu na vleku. Kapacita je omezena max. na 10+10 zájemců (ski+snb) v jednom výukovém bloku (celkem dva výukové bloky) a pro výuku je nutná registrace ve stanovém městečku v info stánku Funline Tour na dojezdu sjezdovky Javor.

Bezplatná výuka freestyle snowboardingu

V rámci programu máte unikátní možnost proniknout do základních triků na překážkách a malých skocích ve funparku v horní části sjezdovky Javor a to pod vedením juniorské mistryně Evropy ve freestyle snowboardingu Klárky Janíkové. Max. kapacita 8 osob/výukový blok, nutné zakoupit platnou permanentku, aby se všichni zájemnci dostali do zmiňované lokality, kde bude výuka probíhat. Registrace výuky freestyle snowboardingu je nutná v info stánku Funline Tour na dojezdu sjezdovky Javor.

Dětský slalom

Měřený dětský slalom proběhne ve spodní části sjezdovky Javor v dětské sekci, kde působí lyžařská škola SkiResort LIVE. V tomto případě nepůjde o super závodní disciplínu, ale spíše o zábavu a první zkušenosti pro nezletilé lyžaře a snowboardisty. Každý z účastníků obdrží diplom a nejlepší čas z řad snowboardistů a lyžařů pak obdrží věcné ceny od partnerů akce. Registrace na slalom je nutná v info stánku Funline Tour na dojezdu sjezdovky Javor.

Dětský snowboard závod ve snowparku

V rámci odpoledního programu se bude možné zúčastnit dětského závodu ve funparku, který je určen všem jezdcům do 18 let. Nejzajímavější triky budou odměněny věcnými cenami od partnerů akce. Registrace na závod je nutná v info stánku Funline Tour na dojezdu sjezdovky Javor (prostor před kasami).

Rádio Černá Hora-soutěže pro veřejnost

Zastávka Funline Tour v Peci pod Sněžkou je realizována ve spolupráci s rádiem Černá Hora, jehož demo team a moderátor bude provázet celým dnem a kromě dobré muziky budou připraveny i zábavné soutěže pro malé i velké. Připravený budou pro starší účastníky zábavné soutěže jako bumber ball zápasy (nafukovací koule) či balónková soutěž pro nejmenší účastníky Funline Tour 2017.

Focení a tisk fotografií

V rámci celého dne a jednotlivých stanovišť se bude po skiareálu pohybovat profesionální fotograf, který bude k dispozici malým i velkým návštěvníkům. Po dohodě se můžete nechat zvěčnit při doprovodných soutěžích, při průjezdu slalomem, snowparkem či na trati Funline. Součástí profesionálního focení pak bude možnost bezplatného tisku vašich fotografií přímo ve stanovém městečku. Současně bude možno všechny fotografie stáhnout po akci na webu Funline.cz


Jak to vypadalo na Funline Tour v Peci při loňské zastávce v roce 2016?


FUNLINE TOUR 2016-PEC POD SNĚŽKOU from Freestyle Area on Vimeo.


Všechny vás tedy srdečně v rámci Funline Tour 2017 zveme v neděli 26. 02. 2017 do SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC a věříme, že si v Peci pod Sněžkou na Javoru užijeme společně spousty zábavy.
Načasování akce a umístění stanovišť:

09.00-16.00     testcentrum K2     dojezd sjezdovky Javor-před kasami
09.00-16.00     infostánek akce     dojezd sjezdovky Javor-před kasami
09.00-16.00     soutěže rádia Černá Hora     dojezd sjezdovky Javor-před kasami
10.00-11.00     výuka ski/snb     dětská zóna Javor
10.00-11.00     výuka freestyle snb     funpark Javor
13.00-14.00     výuka ski/snb     dětská zóna Javor
13.00-14.00     výuka freestyle snb     funpark Javor
14.30-15.00     ski/snb slalom na čas     dětská zóna Javor
14.30-15.00     snb závod snowpark     funpark Javor
15.30     vyhlášení vítězů     dojezd sjezdovky Javor-před kasami
Více informací najdete:

www.Funline.cz.

www.facebook.com/funline