Při navrhování těchto produktů se designéři ze studia 519 snažili naplnit vlastní představy o funkčnosti a maximální vizuální čistotě produktů. Mezi přednosti slalomové lyže Dip SL patří silnější titanalové pláty po celé délce, užší střed a širší špička s patou. Vak Maggot je navržen z textilních materiálů, které sesterská značka Egoé life dlouhodobě používá při výrobě kolekcí venkovního nábytku.

Red Dot ocenění Egoé move

Studio 519 stojí za návrhem dalších dvou produktů, které komise Red Dot Design Award nenechala bez povšimnutí. Red Dotem se nově může pochlubit i protihluková stěny noba digi mini (produkt společnosti mmcité+), jejíž lisovaný́ absorbér zvukových vln využívá recyklát pocházející z vysloužilých automobilových pneumatik a zároveň slouží jako prostor pro grafické́ motivy vycházející z estetiky digitálních zobrazovačů. Třetí cena Red Dot, v tomto případě s přívlastkem „Best of the Best“ putuje za kempingovou autovestavbou Egoé Nestbox s příslušenstvím. Vestavba v několika minutách přetvoří́ i běžnou dodávku v plnohodnotné́ kempovací auto. V něm uživatel nalezne postel s pohodlnou matrací, přenosný́ vařič, mobilní lednici, umyvadlo s tekoucí vodou a chytře vyřešené́ uložné́ prostory.

Lyže Egoé

Tento trojnásobný́ úspěch potvrzuje kvalitu českého produktového designu i potenciál a konkurenceschopnost českých firem v mezinárodním prostředí́.

Lyže Egoé, frézování loga až k titanalové vrstvě

Zdroj: tisková zpráva Egoé move