Po delší odmlce přibyla nová lanovka také v Krkonoších. V Areálu Mladé Buky byl jeden z lyžařských vleků s názvem Buky I nahrazen v délce 500 metrů neodpojitelnou čtyřsedačkou značky Poma Italia. Ta původně sloužila od roku 1996 v italské Alta Badii jako lanovka La Brancia a byla v roce 2020 nahrazena novou šestisedačkovou lanovkou Leitner. Pohon i hydraulické napínání se nachází v dolní stanici typu Alpha.

Výstavba v Mladých Bukách byla zahájena na začátku července a dokončena v prosinci 2020. V zimní sezóně 2020/21 ovšem provoz ze známých důvodů nebyl umožněn a čtyřsedačka se tak stává novinkou až pro tuto sezónu. Z důvodu kolize s trasou nové lanovky byl přemístěn lyžařský vlek Rozárka, kompletní rekonstrukcí prošel také vlek Buky II.

Proběhla rovněž rekonstrukce systému technického zasněžování a posílení flotily sněžných děl, investice směřovaly také do osvětlení sjezdovek pro večerní lyžování. Celková hodnota investice v roce 2020 dosáhla 45 milionů Kč. Přepravní kapacita celého areálu se dvěma lanovkami, 6 lyžařskými vleky a 5,1 kilometry sjezdovek vzrostla na 7 369 osob/hod. Aktuálně leží v Mladých Bukách již 30 až 40 cm převážně technického sněhu a pátečnímu otevření areálu tak nestojí nic v cestě.