Tisková zpráva SLČR

UYN je stále velmi mladou a dynamicky se rozvíjející společností, která už je ale ve světě vrcholového lyžování pevně etablovaná. Dlouhodobě spolupracuje s národními týmy lyžařských velmocí jako jsou Rakousko, Itálie či Francie. Mezi přední tváře značky spodního prádla patří například legendy historie Švýcar Didier Cuche s Italem Kristianem Ghedinou i současná fenoménka Slovenka Petra Vlhová.

Nyní budou funkční prádlo této značky oblékat také čeští reprezentanti. Svaz lyžařů ČR se dohodl se společností UYN na partnerství, které potrvá nejméně po dobu nadcházejících čtyř let.

UYN je partnerem Svazu lyžařů ČR

„Snažíme se našim závodníků poskytnout maximální podmínky k tomu, aby se mohli soustředit co možná nejvíce pouze na svůj výkon, budovat zázemí v celém spektru oblastí, které jim pomůže k dosažení těch nejlepších výkonů. K tomu jednoznačně patří také komfort při samotném výkony v závodě či na tréninku, v leckdy velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách na svahu a na trati. Jsme velmi rádi, že díky spolupráci se společností UYN toho můžeme dosáhnout,“ říká generální sekretář Svazu lyžařů ČR Jan Šindelář.

„Jsme nadšeni, že můžeme být technickými partnery Svazu lyžařů České republiky, podpora nejstarší lyžařské federace na světě je pro nás zdrojem mimořádné hrdosti. S příchodem české lyžařské a snowboardové reprezentace do našeho portfolia jsme nyní partnery deseti nejlepších národních lyžařských týmů na světě, což je dalším důkazem kvality našich výrobků,“ uvedl sales manažer UYN pro Česko a Slovensko Roman Parolek.

V posledních čtyřech sezónách vybojoval tým UYNNER 172 vítězství ve Světovém poháru v alpském lyžování, 5 křišťálových globů a 7 zlatých medailí z olympijských her. „Už se nemůžeme dočkat, až tyto počty ještě zvýšíme o úspěchy, které přivezou čeští sportovci. Velmi se těšíme na tuto spolupráci a na veškerou důležitou zpětnou vazbu, kterou můžeme získat, abychom zlepšili naše výrobky, a ještě více pomohli všem sportovcům během jejich závodů," dodal Parolek.

Italský výrobce high-tech spodního prádla a dalších funkčních produktů kromě lyžařských a snowboardových disciplín působí také v řadě jiných outdoorových sportovních odvětví. Spolupracuje například s vrcholovými cyklisty, běžci, ultramaratonci nebo jachtaři.

Více o společnosti UYN a kompletní přehled produktů najdete na https://uynsports.com/en_eu/