Předpověď počasí Bellevaux Hirmentaz Les Habères - SNOW.cz - počasí Bellevaux Hirmentaz Les Habères
Domů Počasí Francie Bellevaux Hirmentaz Les Habères

Bellevaux Hirmentaz Les Habères předpověď počasí

Předpověď počasí pro středisko Bellevaux Hirmentaz Les Habères dle nadmořské výšky z více předpovědních modelů. V příštích 7 dnech v nejvyšších polohách střediska Bellevaux Hirmentaz Les Habères napadne až sněhu a teploty se budou pohybovat mezi a C.

Jak jsou předpovědi počasí na horách spolehlivé a kterému modelu lze nejvíce věřit? Čtěte v článku Předpověď počasí pro lyžaře!

V případě shody jednotlivých předpovědních modelů pro dané místo a nadmořskou výšku je spolehlivost předpovědi vyšší, než pokud se liší.

Předpověď počasí pro období 01.03.2021 - 10.03.2021

Předpověď teplot ve Francii - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)

Předpověď deště a sněžení ve Francii - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)

Předpověď výšky sněhu ve Francii - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům:
Lyžařská předpověď počasí - počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu Bellevaux Hirmentaz Les Habères v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS
Středoevropská předpověď počasí - počasí ve středisku Bellevaux Hirmentaz Les Habères podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek)
Globální předpověď počasí - počasí ve středisku Bellevaux Hirmentaz Les Habères podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF
Alpská horská předpověď počasí - počasí na vrcholech hor ve středisku Bellevaux Hirmentaz Les Habères podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG (jen u vybraných středisek)
Zdroje dat předpovědi počasí Bellevaux Hirmentaz Les Habères:

Klínovec

Klínovec

Klínovec

Klínovec

Klínovec

Klínovec

Výška sněhu 70 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 17
Otevřené sjezdovky 0 z 28