Předpověď počasí Schönau am Königsee - SNOW.cz - počasí Schönau am Königsee
Domů Počasí Německo Bavorsko Schönau am Königsee

Schönau am Königsee předpověď počasí

Předpověď počasí pro středisko Schönau am Königsee dle nadmořské výšky z více předpovědních modelů. V příštích 7 dnech v nejvyšších polohách střediska Schönau am Königsee napadne až sněhu a teploty se budou pohybovat mezi a C.

Jak jsou předpovědi počasí na horách spolehlivé a kterému modelu lze nejvíce věřit? Čtěte v článku Předpověď počasí pro lyžaře!

Předpověď počasí pro oblast Bavorsko až na 9 dní

Předpověď počasí pro období 05.07.2022 - 14.07.2022
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům:
Lyžařská předpověď počasí - počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu Schönau am Königsee v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS
Středoevropská předpověď počasí - počasí ve středisku Schönau am Königsee podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek)
Globální předpověď počasí - počasí ve středisku Schönau am Königsee podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF
Alpská horská předpověď počasí - počasí na vrcholech hor ve středisku Schönau am Königsee podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG (jen u vybraných středisek)
Zdroje dat předpovědi počasí Schönau am Königsee:

Dachstein West

Dachstein West

Dachstein West

Dachstein West

Dachstein West

Dachstein West

SNOW tipy

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 22
Otevřené sjezdovky 0 z 51 km