Domů Počasí Švýcarsko

Švýcarsko (strana: 2) Předpověď počasí na horách

Předpověď počasí, nového sněhu a slunečního svitu na horách z více zdrojů pro spolehlivější představu o variantách vývoje počasí - Švýcarsko

Předpověď počasí a nového sněhu ve Švýcarsku až na 9 dní

Předpověď počasí podle globálního modelu Yr.no/ECMWF

Řadit dle:
  • názvu
  • slunce
  • nového sněhu
Místo pátek
(06.11.)
sobota
(07.11.)
neděle
(08.11.)
pondělí
(09.11.)
Švýcarsko Jungfrau - Grindelwald
966 m
8°
7°
déšť
7°
5°
lehký déšť
8°
-0°
jasno
11°
2°
částečně oblačno
Švýcarsko Jungfrau - Kleine Scheidegg Männlichen
966 m
8°
7°
déšť
7°
5°
lehký déšť
8°
-0°
jasno
11°
2°
částečně oblačno
Švýcarsko Jungfrau - Mürren - Schilthorn
824 m
9°
8°
déšť
8°
6°
lehký déšť
10°
2°
jasno
13°
4°
částečně oblačno
Švýcarsko Laax
1 097 m
8°
5°
déšť
6°
3°
lehký déšť
7°
-2°
částečně oblačno
10°
-1°
částečně oblačno
Švýcarsko Lenzerheide
1 646 m
6°
2°
déšť se sněhem
3°
0°
lehký déšť se sněhem
4°
-2°
částečně oblačno
6°
-5°
mlha
Švýcarsko Lenzerheide
1 646 m
6°
2°
déšť se sněhem
3°
0°
lehký déšť se sněhem
4°
-2°
částečně oblačno
6°
-5°
mlha
Švýcarsko Lenzerheide
1 646 m
6°
2°
déšť se sněhem
3°
0°
lehký déšť se sněhem
4°
-2°
částečně oblačno
6°
-5°
mlha
Švýcarsko Les Diablerets
1 186 m
7°
4°
déšť
6°
2°
lehký déšť
7°
-1°
pěkně
10°
3°
zataženo
Švýcarsko Les Diablerets
1 186 m
7°
4°
déšť
6°
2°
lehký déšť
7°
-1°
pěkně
10°
3°
zataženo
Švýcarsko Les Diablerets Villars
1 186 m
7°
4°
déšť
6°
2°
lehký déšť
7°
-1°
pěkně
10°
3°
zataženo
Místo pátek
(06.11.)
sobota
(07.11.)
neděle
(08.11.)
pondělí
(09.11.)
Švýcarsko Leukerbad
1 888 m
2°
0°
lehké sněžení
1°
-1°
lehké sněžení
2°
-8°
pěkně
4°
-3°
zataženo
Švýcarsko Lötschental/Lauchernalp
1 557 m
5°
3°
lehký déšť se sněhem
4°
1°
lehký déšť
4°
-7°
pěkně
5°
-3°
částečně oblačno
Švýcarsko Martigny
466 m
13°
10°
déšť
13°
8°
částečně oblačno
14°
2°
pěkně
18°
7°
zataženo
Švýcarsko Meiringen - Hasliberg
606 m
10°
9°
déšť
10°
7°
lehký déšť
11°
2°
pěkně
13°
1°
částečně oblačno
Švýcarsko Melchsee - Frutt
1 324 m
6°
4°
déšť
5°
3°
déšť
7°
-3°
pěkně
9°
-3°
mlha
Švýcarsko Melchsee - Frutt
1 324 m
6°
4°
déšť
5°
3°
déšť
7°
-3°
pěkně
9°
-3°
mlha
Švýcarsko Melchsee - Frutt
1 324 m
6°
4°
déšť
5°
3°
déšť
7°
-3°
pěkně
9°
-3°
mlha
Švýcarsko Obersaxen Surcuolm Val Lumnezia
1 382 m
6°
4°
déšť
5°
2°
lehký déšť
5°
-2°
částečně oblačno
6°
-3°
mlha
Švýcarsko Ochsenboden
1 240 m
5°
4°
déšť
5°
3°
déšť
7°
-2°
částečně oblačno
9°
-2°
mlha
Švýcarsko Ovronnaz
1 414 m
7°
3°
déšť
7°
2°
částečně oblačno
7°
-3°
částečně oblačno
11°
2°
zataženo
Místo pátek
(06.11.)
sobota
(07.11.)
neděle
(08.11.)
pondělí
(09.11.)
Švýcarsko Pizol
512 m
13°
9°
lehký déšť
10°
8°
lehký déšť
12°
3°
částečně oblačno
14°
4°
částečně oblačno
Švýcarsko Saas-Almagell - Heidbodme
1 585 m
4°
4°
lehký déšť
3°
1°
lehký déšť
3°
-3°
pěkně
5°
-3°
částečně oblačno
Švýcarsko Saas-Fee
1 945 m
2°
1°
lehké sněžení
1°
-1°
lehké sněžení
0°
-6°
pěkně
3°
-6°
částečně oblačno
Švýcarsko Saas-Grund/Hohsaas
1 585 m
4°
4°
lehký déšť
3°
1°
lehký déšť
3°
-3°
pěkně
5°
-3°
částečně oblačno
Švýcarsko Savognin
1 189 m
8°
5°
déšť
5°
4°
lehký déšť
6°
1°
mlha
8°
-4°
mlha
Švýcarsko Scuol
1 265 m
11°
6°
lehký déšť
6°
3°
zataženo
6°
2°
částečně oblačno
8°
-2°
mlha
Švýcarsko Sedrun Oberalp
1 583 m
4°
3°
déšť se sněhem
4°
1°
lehký déšť
2°
-4°
mlha
4°
-6°
mlha
Švýcarsko Silvaplana
2 095 m
4°
1°
sněžení
-0°
-2°
zataženo
-0°
-6°
mlha
2°
-11°
mlha
Švýcarsko Sion
2 055 m
2°
1°
lehké sněžení
-0°
-5°
mlha
-2°
-9°
jasno
2°
-7°
zataženo
Švýcarsko Sörenberg
1 178 m
6°
5°
déšť
6°
3°
déšť
8°
0°
částečně oblačno
12°
2°
zataženo
Místo pátek
(06.11.)
sobota
(07.11.)
neděle
(08.11.)
pondělí
(09.11.)
Švýcarsko Sörenberg - Rothorn Rossweid
1 178 m
6°
5°
déšť
6°
3°
déšť
8°
0°
částečně oblačno
12°
2°
zataženo
Švýcarsko Splügen
1 616 m
4°
3°
déšť
3°
2°
lehký déšť
1°
-3°
mlha
2°
-5°
mlha
Švýcarsko Splügen - Tambo
1 616 m
4°
3°
déšť
3°
2°
lehký déšť
1°
-3°
mlha
2°
-5°
mlha
Švýcarsko Stoos - Fronalpstock
966 m
7°
6°
déšť
7°
5°
déšť
9°
1°
pěkně
12°
1°
mlha
Švýcarsko Toggenburg
1 090 m
7°
4°
lehký déšť
5°
3°
lehký déšť
8°
0°
částečně oblačno
10°
1°
mlha
Švýcarsko Tschiertschen
1 377 m
9°
5°
lehký déšť
5°
2°
lehký déšť
6°
-2°
pěkně
9°
-2°
částečně oblačno
Švýcarsko Val d´Anniviers - Saint Luc Chandolin
1 993 m
3°
0°
lehké sněžení
3°
-1°
zataženo
4°
-7°
jasno
6°
-4°
zataženo
Švýcarsko Val d´Anniviers - Vercorin
1 993 m
3°
0°
lehké sněžení
3°
-1°
zataženo
4°
-7°
jasno
6°
-4°
zataženo
Švýcarsko Val Müstair
2 222 m
4°
-0°
lehké sněžení
-1°
-3°
lehké sněžení
-1°
-5°
mlha
1°
-9°
mlha
Švýcarsko Val Müstair
2 222 m
4°
-0°
lehké sněžení
-1°
-3°
lehké sněžení
-1°
-5°
mlha
1°
-9°
mlha
Místo pátek
(06.11.)
sobota
(07.11.)
neděle
(08.11.)
pondělí
(09.11.)
Švýcarsko Vals 3000 – Dachberg
1 636 m
4°
3°
déšť
3°
2°
lehký déšť
3°
-3°
částečně oblačno
3°
-4°
částečně oblačno
Švýcarsko Vercorin
1 308 m
6°
4°
lehký déšť
7°
3°
částečně oblačno
7°
-3°
částečně oblačno
10°
1°
zataženo
Švýcarsko Visp
719 m
10°
8°
lehký déšť
11°
7°
zataženo
11°
3°
částečně oblačno
12°
6°
zataženo
Švýcarsko Wildhaus – Gamserrugg (Toggenburg)
1 090 m
7°
4°
lehký déšť
5°
3°
lehký déšť
8°
0°
částečně oblačno
10°
1°
mlha
Švýcarsko Ybrig - Hoch-Ybrig
1 240 m
5°
4°
déšť
5°
3°
déšť
7°
-2°
částečně oblačno
9°
-2°
mlha
Švýcarsko Zermatt
1 481 m
6°
4°
lehký déšť
4°
1°
lehký déšť
4°
-5°
jasno
7°
-4°
částečně oblačno

Předpověď teplot ve Švýcarsku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď deště a sněžení ve Švýcarsku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď oblačnosti a slunečního svitu ve Švýcarsku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď úhrnu nového sněhu ve Švýcarsku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)

Předpověď celkové výšky sněhu ve Švýcarsku - interaktivní mapa


Zdroj: Ventusky.com (model ICON)
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům:
Lyžařská předpověď počasí - předpověď počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS
Předpověď počasí podle středoevropského modelu - předpověď počasí ve středisku podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek)
Předpověď počasí podle globálního modelu - předpověď počasí ve středisku podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF
Horská předpověď počasí podle alpského modelu - předpověď počasí na vrcholech hor ve středisku podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG/GeoSphere Austria (jen u vybraných středisek)

Tipy

Reporty z lyžařských středisek

Val Cenis

Val Cenis

Val Cenis

Val Cenis