Bedřichov - aktuální report z 15. - 16.01.2022 - SNOW.cz

Bedřichov aktuální report z 15. - 16.01.2022

    průměrné hodnocení:

Česko Česko - Jizerské hory

Bedřichov - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální lyžařské podmínky, doporučení a zkušenosti)

  • autor: lopatak joe
  • hodnocení:
  • návštěva od: 15.01.2022 do: 16.01.2022
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Po třech letech znovu navštíven bedřichovský skiareál. U pokladny také vše při starém - jako před třemi lety (jen možná ceny trochu vyšší, ale kde ne). Dvoudenní lyžování - v sobotu i v neděli a pro mě v nezvyklý čas - až odpoledne. A nezvyklá jízdenka - bodová, která bohatě stačila, bylo to první svezení po hodně dlouhé době. Manšestr byl už samozřejmě dávno pryč, ale pořád to bylo pěkné svezení bez nějakých velkých muld. V sobotu pěkné počasí, v neděli se na závěr dne přihnala mlha.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

Otevřená bohužel jen jedna hlavní - jediná červená Malinovka 1a, které je v horní části prudší a ve spodní části užší, nic moc pro mě na carvové oblouky.

Sněhové podmínky:

Sněhové podmínky jsou všude bídné. Takže je zatím otevřená pouze jedna hlavní sjezdovka, kde je i možnost večerního lyžování. Sněhu je na ní dostatek, holá místa nejsou, ale zato ledových ploten na ní bylo vícero.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

V provozu je pouze jeden rychlovlek, na kterém za dobu naší návštěvy 2x vypadlo lano z vodících kol, ale naštěstí obsluze moc dlouho netrvalo vrátit ho zpátky na své místo. Dále byl v provozu už jen dětský vlek a dětský pás.

Zalidněnost:

malá střední vysoká

Lidí bylo překvapivě málo a u turniketu se jich sešlo třeba jen 10. Dokonce se párkrát podařilo, že sjezdovka byla skoro prázdná.

Občerstvení a aprés-ski:

Po oba dva dny jsme navštívili bufet, který je u spodní stanice vleku Malinovka, a občerstvili jsme se párkem v rohlíku za 30 Kč a zhodnotili, že dobré. Z jídla bylo dále na výběr už jen z párku na tácku a dalších dvou podobných možností. Z pití mají daleko větší sortiment jak alko, nealko, teplé i studené.

Doprava do střediska a parkování:

Dopravu jsme zvolili autem, první den jsme parkovali na P4, které je zdarma, ale 300 metrů od vleku po zledovatělé silnici. Druhý den jsme parkovali na P3, které je hned pod vlekem, ale za 100 Kč na den.

+ plusy

  • Málo lidí

- mínusy

  • Ledové plotny (byli jsme odpoledne)
  • Otevřená jen jedna hlavní sjezdovka
zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

02. - 09.02.2019  | Bedřichov

  • autor: Muhu
  • hodnocení:

Do Bedřichova jezdím už pár let a jsem tu vždy spokojený. Celkový dojem ze střediska je, že by se ve středisku mohly zmodernizovat vleky a vylepšit zázemí pro lyžaře. Sjezdové tratě jsou zde mírnějšího charakteru. Na své si zde přijdou každopádně rodiny s dětmi a začátečníci .

05.12.2016  | Bedřichov

Dnes jsem ještě před plánovaným spuštěním provozu 17.12. vyrazil "zkontrolovat" přípravy areálu Bedřichov na novou zimní sezonu. Pro mě lehce nostalgický výlet do místa, kde jsem se jako malý kluk naučil lyžovat. Rád se sem vracím i přes to, že areál je spíše pro začátečníky.

Tanvaldský Špičák

Tanvaldský Špičák

Tanvaldský Špičák

Tanvaldský Špičák

Tanvaldský Špičák

Tanvaldský Špičák

SNOW tipy

Výška sněhu 0 cm
Otevřené lanovky a vleky 0 z 9
Otevřené sjezdovky 0 z 10